Byli nieskuteczni i tylko zremisowali

Paweł Panuś
W I połowie dominowali wiślacy. Dwukrotnie po centrach ze stałych fragmentów gry groźnie uderzał Alan Uryga, piłka po strzale Dominika Kościelniaka trafiła w słupek, a Danijel Klarić i Michał Szewczyk zmarnowali doskonałe sytuacje.

W 40 min Mateusza Zająca zaskoczył Michał Przybyła. Do remisu doprowadził Szewczyk, który wykorzystał dogranie Przemysława Lecha. Gospodarze znów wyszli na prowadzenie, ale Grzegorz Gulczyński ładną "główką" wyrównał. W 90 min Uryga i Dawid Kamiński trafili w poprzeczkę.

Zdaniem trenera
Maciej Musiał, Wisła II:

- Ten remis jest dla nas nieszczęśliwy. W pierwszej połowie mieliśmy aż sześć stuprocentowych okazji, a po naszych strzałach piłka dwa razy trafiła w poprzeczkę.Powinniśmy wygrać.

Korona II Kielce 2 (1)
Wisła II Kraków 2 (0)
Bramki: 1:0 Przybyła 40, 1:1 Szewczyk 57, 2:1 Wrześniewski 74, 2:2 Gulczyński 82.

Korona II: Małecki - Biejsiebiekow (63 Piwowar), Wrześniewski, Zawadzki, Pilipczuk - Kotarzewski (70 Jaśkiewicz), Mularczyk (88 Dziubek), Marković, Stachura (46 Paprocki) Janiec - Przybyła.
Wisła II: Zając - Bartosz, Żemło, Bierzało, Witek (82 Marszalik) - Kościelniak (70 Kuczak), Lech (70 Gulczyński), Uryga, Szewczyk (85. Kolanko), KamińskiI - Klarić.
Sędziował: Dawid Pająki (Wadowice). Widzów: 200.