Bramki: 1:0 Wikar 39, 1:1 Wójcik 80.

Tymbark: Zawada – Kurczab, Ryś (75 Wojta-siński), S. Boczoń, Olejarz – Koza, Kurek , Urbański, Porębski – Sułkowski (63 Majerczyk), Wikar.

Polan: Zaborowski – Łoś, Maciosek, Prażuch, Wójcik – Wrzosek, Motyka, Wróbel (60 Tomasiewicz), Mosio (60 Czerkies) – Ślęczka, Bałut (79 Wróbel).

Sędziował: Michał Gurgul (Kraków). Widzów: 200.

W każdej innej sytuacji remis z wiceliderem tabeli w Tym­barku zostałby przyjęty z zadowoleniem. Gospodarze znajdują się jednak pod ścianą i aby realnie myśleć o utrzymaniu, powinni byli sięgnąć po komplet punktów.

Od osiągnięcia tego celu dzieliło ich 10 minut. Prowadzili bowiem 1:0, gdy goście wyprowadzili kontratak. Zakończył się on dośrodkowaniem, po którym Wójcik skutecznie uderzył w tzw. długi róg. Na odwrócenie losów spotkania miejscowym zabrakło już czasu. A prowadzili od 39 min.

Wikar wyszedł wówczas z piłką z własnej połowy, w pełnym biegu minął kilku rywali, by indywidualną akcję zakończyć celnym strzałem z linii pola karnego.

Wcześniej dwukrotnie w dogodnych sytuacjach znalazł się Porębski, ale nie potrafił ich wykorzystać. W pierwszym przypadku został zablokowany przez obrońców z Żabna, zaś w drugim trafił piłką w nogi bramkarza i dobra szansa na gola przepadła.