reklama

Co, gdzie, kiedy?

STMZaktualizowano 
Judo

   Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny juniorek, juniorów, juniorek młodszych i juniorów młodszych (eliminacje - s. 10; finały - s. 17) - hala widowiskowo-sportowa Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Koszykówka
   III liga mężczyzn - finał play-off: Unia Tarnów - Limblach Limanowa (n. 18.30 - hala widowiskowo-sportowa "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach).
   Małopolska liga kadetów: Unia Al-Glas Tarnów - STS Wactur Nowy Sącz (n. 11 - hala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).
Piłka nożna
   Halowa liga juniorów starszych: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Iskra Tarnów (s. 11.45), Pogórze Pleśna - Okocimski Brzesko (s. 12.06), Metal-Gawro Tarnów - Dąbrovia (s. 12.27), Okocimski - Iskra (s. 12.48), Zgłobice - Pogórze (s. 13.09), Dąbrovia - Polan Żabno (s. 13.30), Metal-Gawro - Okocimski (s. 13.51), Iskra - BKS Bochnia (s. 14.12), Polan - Zgłobice (s. 14.33), Pogórze - Dąbrovia (s. 14.54), BKS - Metal-Gawro (s. 15.15), Polan - Okocimski (s. 15.36), Zgłobice - Iskra (s. 15.57), Pogórze - BKS (s. 16.18), Metal-Gawro - Zgłobice (s. 16.39), BKS - Polan (s. 17) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.
   Halowa liga juniorów młodszych: Błękitni Tarnów - Okocimski Brzesko (n. 12), Rzezawianka Rzezawa - BKS Bochnia (n. 12.21), Okocimski - Zgłobice (n. 12.42), Błękitni - Rzezawianka (n. 13.03), BKS - Zgłobice (n. 13.24), Strażak Mokrzyska - Okocimski (n. 13.45), Rzezawianka - Iskra (n. 14.06), Zgłobice - Błękitni (n. 14.27), BKS - Strażak (n. 14.48), Okocimski - Rzezawianka (n. 15.09), Iskra - Zgłobice (n. 15.30), Błękitni - BKS (n. 15.51), Rzezawianka - Strażak (n. 16.12), Okocimski - Iskra (n. 16.33), Strażak - Zgłobice (n. 16.54), Iskra - BKS (n. 17.15) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.
   Halowa liga trampkarzy starszych - I liga: UKS Pleśna - Rzezawianka Rzezawa (s. 8), MOSiR Bochnia - Unia I Tarnów (s. 8.16), UKS Pleśna - Okocimski Brzesko (s. 8.32), Tarnovia - Unia II Tarnów (s. 8.48), MOSiR - Rzezawianka (s. 9.04), Unia I - Okocimski (s. 9.20), UKS Pleśna - Unia II (s. 9.36), Tarnovia - Rzezawianka (s. 9.52), MOSiR - Okocimski (s. 10.08), UKS Pleśna - Unia I (s. 10.24), Unia II - Rzezawianka (s. 10.40), Tarnovia - Okocimski (s. 10.56), MOSiR - Unia II (s. 11.12), Tarnovia - Unia I (s. 11.28) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.
   Halowa liga trampkarzy młodszych - II liga: Tamel I Tarnów - UKS Pleśna (n. 8), SP Wola Radłowska - Unia II Tarnów (n. 8.16), Wolania Wola Rzędzińska - Tamel II Tarnów (n. 8.32), SP Wola Radłowska - Tamel I (n. 8.48), Unia II - UKS Pleśna (n. 9.04), SP Wola Radłowska - Wolania (n. 9.20), Tamel II - Tamel I (n. 9.36), UKS Pleśna - SP Wola Radłowska (n. 9.52), Wolania - Unia II (n. 10.08), SP Wola Radłowska - Tamel II (n. 10.24), Unia II - Tamel I (n. 10.40), UKS Pleśna - Wolania (n. 10.56), Unia II - Tamel II (n. 11.12), Tamel I - Wolania (n. 11.28), Tamel II - UKS Pleśna (n. 11.44) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.
   Halowa liga TKKF - grupa II: Pro-Fis Tarnów - Dzialalabad Fighters Tarnów (n. 8), Dream Team Tarnów - Suntar Computer Team Tarnów (n. 8.35), Dzialalabad Fighters - Handlowcy Dąbrowa Tarnowska (n. 9.10), Pro-Fis - Suntar Computer Team (n. 9.45), Oknotar Tarnów - Niebiescy Tarnów (n. 10.20), Wafelki Rogala Tarnów - Handlowcy (n. 10.55), Dream Team - Niebiescy (n. 11.30), Wafelki Rogala - Oknotar (n. 12.05) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Piłka ręczna
   II liga mężczyzn: Unia Tarnów - Orlik-Czwórka Brzeg (s. 19 - hala widowiskowo-sportowa "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach).
Siatkówka
   II liga mężczyzn - play off o miejsca 1-4: Okocimski Brzesko - Bzura Ozorków (s. 18 i n. 11 - hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku).
Szachy
   Turniej otwarty (s. 10 - Dom Ludowy w Wierzchosławicach).
Tenis stołowy
   IV liga mężczyzn - grupa "A": MKS Szczurowa - Vocovia II Wokowice (n. 11 - sala Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej), Olimp Brzesko - SKS Sufczyn II (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku), Olimpia Bucze - LUKS Galaktyka Rudy Rysie (n. 11 - sala Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej).
   Grupa "B": KKS Skrzyszów - Komfort ZET Tarnów (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie), LUKS Mechanik Tarnów - MPP Radłów (n. 11 - sala Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Samochodowych w Tarnowie), SKS Sufczyn I - PUKS Karolina Tarnów (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Sufczynie).
   Mistrzostwa gminy Wierzchosławice (s. 10 - Dom Ludowy w Mikołajowicach). (STM)

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3