Co, gdzie, kiedy?

STM
Kolarstwo górskie

   I eliminacja Pucharu Tarnowa (n. 10 - Lasek Lipie).
Koszykówka
   Półfinał Mistrzostw Polski kadetów (pt. 16 i 18, s. 16 i 18, n. 11 i 13 - Dom Sportu w Tarnowie-Mościcach).
   Tarnowska Amatorska Liga Koszykówki - I liga: Cukiernia Targowa - Twoja Telewizja Kablowa (n. 12.30), AZS PWSZ Tarnów - Czakram (n. 13.45), O.M. Przystań - Labor (n. 15) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Gumniskiej.
   II liga: PKS Tarnów - AZS MWSE Tarnów (n. 10), PBDiM Dream Team - Telekomunikacja Polska SA (n. 11.15) - oba mecze w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Gumniskiej.
Piłka nożna
   III liga: Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg (s. 17).
   IV liga: BKS Bochnia - Metal-Gawro Tarnów (s. 17), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wierchy Rabka (n. 17), Okocimski Brzesko - Tarnovia (n. 17), Polan Żabno - Poprad-Minerale Muszyna (s. 16.30), Wolania Wola Rzędzińska - Dunajec Nowy Sącz (n. 16).
   Klasa okręgowa: Błękitni Tarnów - Jadowniczanka Jadowniki (n. 11), Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zbylitowska Góra (n. 16), Dunajec Zakliczyn - Gosławice (n. 17), Łęgovia Łęg Tarnowski - Dunajec Mikołajowice (n. 15), Orzeł Dębno - Wisła Szczucin (n. 17), Pogórze Pleśna - Rylovia Rylowa (n. 14), Strażak Mokrzyska - Orzeł Cikowice (n. 16), Tuchovia Tuchów - Odporyszów (n. 16).
   Klasa "A" - grupa I: Iva Iwkowa - Żubr Gawłówek (n. 16), Macierz Lipnica Murowana - Wisła Grobla (n. 11), Naprzód Sobolów - Piast Łapanów (n. 14), Novi Jodłówka - Beskid Żegocina (n. 17), Raba Książnice - Czarni Kobyle (n. 17), Rzezawianka Rzezawa - Błękitni Krzeczów (n. 17), Victoria Słomka - Borek (n. 14).
   Grupa II: Arkadia Olszyny - Sokół Borzęcin (n. 16), Jedność Paleśnica - Olimpia Bucze (n. 17), Kłos Łysa Góra - Pogoń Biadoliny Radłowskie (n. 11), Olimpia Wojnicz - Gnojnik (n. 17), Poręba Spytkowska - Sokół Maszkienice (n. 17), Spółdzielca Grabno - Jutrzenka Wierzchosławice (n. 17), Victoria Porąbka Uszewska - Łęki (n. 11.30).
   Grupa III: Ava Grądy - Radłovia Radłów (n. 14), Brzezówka - Wietrzychowice (n. 17), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wolania Wola Żelichowska (n. 11), Dunajec Ujście Jezuickie - Olimpia Zabawa (n. 14), Nieciecza - Unia Les-Drób Niedomice (n. 17), Polan II Żabno - Nadwiślanka Wola Rogowska (n. 11).
   Grupa IV: Alfa Siedliska - Iskra Tarnów (n. 15), Burzyn - Sokół Wałki (n. 15), Huragan Buchcice - Nowa Jastrząbka (n. 15 - boisko w Łowczowie), Orzeł Lisia Góra - Skrzyszovia Skrzyszów (n. 11.30), Szynwałd - Radlna (n. 12), Tarnowiec - Łukovia Łukowa (n. 17.30), Zorza Zaczarnie - Gromnik (n. 15).
   Klasa "B" - podokręg Bochnia: Błyskawica Proszówki - Wisła II Grobla (n. 14.30), Ceramika Muchówka - Polonia Wyżyce (n. 16), Górnik Siedlec - Drwinka Drwinia (n. 17), Promień Mikluszowice - Zbydniów (n. 13.30), Strażak Chodenice - Ostrowianka Ostrów Królewski (n. 17), Tarnavia Tarnawa - Bogucice (n. 16), Tęcza Świniary - Trzciana (n. 14).
   Podokręg Brzesko - grupa I: Lewniowa - Baszta Czchów (n. 14.30), Orzeł Stróże - Temida Złota (n. 11), Tęcza Gosprzydowa - Jasień Brzeski (n. 17), Uszew - Jastrząb Łoniowa (n. 17), Wulkan Biesiadki - Okocim (n. 17 - boisko w Lewniowej).
   Grupa II: Przyborów - Victoria Bielcza (n. 17), Strzelce Wielkie - Andaluzja Rudy Rysie (n. 14), Sufczyn - Start-77 Biadoliny Szlacheckie (n. 17 - boisko w Biadolinach Szlacheckich), Szczepanów - Niedzieliska (n. 14), Szczurowa - Orkan Zaborów (n. 14).
   Podokręg Tarnów - grupa I: Komorów - Bogumiłowice (n. 11), KS-US Śmigno - Rybitwa Ostrów (n. 14), Radar Łętowice - Zryw Wielka Wieś (n. 11), Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe - Zgłobice (s. 11), Victoria Koszyce Małe - Rudka (n. 14).
   Grupa II: Olszynka Ołpiny - Siemiechów (n. 14), Świebodzinianka Świebodzin - Rzepiennik Strzyżewski (n. 11 - boisko w Tarnowcu), Tarnovia II - Karwodrza (n. 11), Wola Lubecka - Pogoria Pogórska Wola (n. 14 - boisko w Joninach), Wolania II Wola Rzędzińska - Biała Lubaszowa (n. 11).
   Podokręg Żabno - grupa II: Kłos Słupiec - Strażak Karsy (n. 14), Olesno - Orzeł Pilcza Żelichowska (n. 11), Wisła Borusowa - Dąbrówki Breńskie (n. 11), Wójcina - œwików (n. 11).
   Małopolska liga juniorów starszych: Metal-Gawro Tarnów - Cracovia (s. 11).
   Małopolska liga juniorów młodszych: Metal-Gawro Tarnów - Cracovia (s. 13).
   I liga juniorów starszych: Ciężkowianka Ciężkowice - Tuchovia Tuchów (s. 11), Czarni Kobyle - Wolania Wola Rzędzińska (s. 11), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Błękitni Tarnów (s. 15), Dunajec Zakliczyn - Tarnovia (s. 11), Naprzód Sobolów - Wisła Szczucin (s. 11), Novi Jodłówka - Strażak Mokrzyska (s. 11), Okocimski Brzesko - BKS Bochnia (s. 16.30).
Siatkówka
   Amatorska Liga Siatkówki - Tarnów 2003: Wolania Wola Dębińska - Ognisko TKKF “Promyk" Tarnów (n. 8), Ognisko TKKF “Azoty" Tarnów - DFS Demony Tarnów (n. 8.45), Promyk - Gumisie Tarnów (n. 9.30), Wolania - Demony (n. 10.15), Ognisko TKKF “Rol-Pek" Tarnów - Ognisko TKKF “Legiony" Tarnów (n. 11), Krzyż Tarnów - Gumisie (n. 11.45), Azoty - Legiony (n. 12.30), Krzyż - Rol-Pek (n. 13.15) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
(STM)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie