Co, gdzie, kiedy?

STM
Udostępnij:
I eliminacja Pucharu Brzeska (s. 9 - start pl. Kazimierza Wielkiego w Brzesku).

Kolarstwo górskie

Koszykówka

Półfinał MP kadetów: MKS Wrocław - UMKS Basket 27 Kielce (s. 16), Azoty Unia Tarnów - Zagłębie Sosnowiec (s. 18), UMKS Basket 27 - Zagłębie (n. 16), Azoty Unia - MKS (n. 18), Zagłębie - MKS (pn. 10), Azoty Unia - UMKS Basket 27 (pn. 12) - wszystkie mecze w Domu Sportu w Tarnowie - Mościcach.
Tarnowska Amatorska Liga Koszykówki - I liga: Drob-Tar - Roleski (n. 11.15), DiL Breakers - Hotel Tarnovia S.A. (s. 13.45), BBFH Lexis - Start Olimp (s. 15), Stil Leasing - Elzat (s. 17.30), Grabarze Steinhoffa - BBFH Lexis (pn. 15), Drob-Tar - Start Olimp (pn. 16.15), Hotel Tarnovia S.A. - Elzat (pn. 17.30), DiL Breakers - Roleski (pn. 18.45), Stil Leasing - Ciasteczka z Krakowa (pn. 20) - wszystkie mecze w hali przy ul. Gumniskiej.
II liga: Dekodróg - Rzemieślnicy z Ujejskiego (pt. 19.15), Joy&Jeans-Tarnawa - Mega (pt. 21), BPH i Przyjaciele - Witospol (s. 10), Volkswagen - Olimp Firma Budowlana (s. 12.30), Olimp Firma Budowlana - Rzemieślnicy z Ujejskiego (pn. 10), Joy&Jeans-Tarnawa - Witospol (pn. 11.15), Dekodróg - Kolbis (pn. 12.30), Mega - Volkswagen (pn. 13.45) - wszystkie mecze w hali przy ul. Gumniskiej.
III liga: Drukarze-Efekt - Brzeskie Byki (s. 16.15 - hala przy ul. Gumniskiej).

Modelarstwo

I eliminacja Mistrzostw Polski modeli samochodów zdalnie kierowanych (s. 11, n. 11 i pn. 11 - boiska Pałacu Młodzieży w Tarnowie).

Piłka nożna

IV liga: BKS Bochnia - Wisła II Kraków (s. 17), Tarnovia - Garbarnia Kraków (s. 11), Wolania Wola Rzędzińska - Karpaty Siepraw (n. 15).
Klasa okręgowa: Błękitni Tarnów - Dunajec Mikołajowice (n. 11), Dunajec Zakliczyn - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (n. 17), Gosławice - Gryf Dębica (s. 11), Jadowniczanka - Rzezawianka (s. 17.30), Pogoń Biadoliny Radłowskie - Wisła-Dachy Szczucin (n. 17), Pogórze Pleśna - Chemik Pustków (s. 16), Radomyślanka - Wisłoka II Dębica (n. 17), Tamel Tarnów - Tarnovia II (s. 17), Żabno - Tuchovia (s. 16).
Klasa "A" - grupa I: Andaluzja Rudy Rysie - Orzeł Dębno (n. 14), Błękitni Krzeczów - Raba Książnice (n. 11), Macierz Lipnica Murowana - Orzeł Cikowice (pn. 17), Polonia Wyżyce - Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 16.30), Strażak Mokrzyska - Victoria Porąbka Uszewska (s. 11), Żubr Gawłówek - Piast Łapanów (n. 13).
Grupa II: Burzyn - Gromnik (s. 17), Ciężkowianka - Rudka (n. 15), Huragan Buchcice - Orzeł Lisia Góra (n. 16 - boisko w Łowczowie), Kłos Łysa Góra - Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe (n. 16), Metal Tarnów - Spółdzielca Grabno (n. 11), Olszyna Ołpiny - Radar Łętowice (n. 14).
Grupa III: Dunajec Zbylitowska Góra - Nieciecza (n. 11), Mędrzechów - Ava Grądy (pn. 14), Unia Niedomice - Olimpia Biskupice Radłowskie (n. 16), Wietrzychowice - Łęgovia Łęg Tarnowski (n. 14), Wolania Wola Żelichowska - Powiśle Bolesław (n. 17).
Grupa IV: Borowiec Straszęcin - Brzostowianka (s. 16), Nagoszyn - Bodzos Podgrodzie (s. 16), Nowa Jastrząbka - Atut Podborze Zgórsko (pn. 11), Parkosz - Czarnovia Czarna Tarnowska (n. 15), Skrzyszovia - Paszczyniak Paszczyna (n. 16 - boisko w Tarnowie-Rzędzinie).
Klasa "B" - podokręg Bochnia: Błyskawica Proszówki - Drwinka Drwinia (n. 17), Czarni Kobyle - Wisła Grobla (n. 11), Dąbrowianka Dąbrówka - Tęcza Świniary (n. 14), Motor Bogucice - Victoria Słomka (n. 17), Ostrowianka Ostrów Królewski - Novi Jodłówka (n. 14), Pogoń Stanisławice - Beskid Żegocina (n. 17), Promień Mikluszowice - Naprzód Sobolów (n. 14.30),
Podokręg Brzesko - grupa I: Baszta Czchów - Paleśnica (n. 14), Lewniowa - Gosprzydowa (n. 17), Olszyny - Iva Iwkowa (n. 17 - boisko w Wojniczu), Uszew - Gnojnik (n. 17 - boisko w Gnojniku), Zryw Wielka Wieś - Poręba Spytkowska (n. 14).
Grupa II: Jastrząb Łoniowa - Jasień Brzeski (n. 11), Orzeł II Dębno - Olimpia Wojnicz (n. 17), Start-77 Biadoliny Szlacheckie - Maszkienice (n. 14), Strażak II Mokrzyska - Łęki (n. 18).
Grupa III: Bizon Szczurowa - Wola Przemykowska (n. 17), Niedzieliska - Olimpia Bucze (n. 14), Rylowa - Igloopol Borzęcin (n. 14), Victoria Bielcza - Orkan Zaborów (n. 17).
Podokręg Tarnów: Alfa Siedliska - Rzepiennik Strzyżewski (n. 15.30), Karwodrza - Ryglice (n. 16.30), Komorów - Jutrzenka Wierzchosławice (n. 16), Pogoria Pogórska Wola - Tarnowiec (n. 11), Sokół Zalasowa - Świebodzinianka (n. 15 - boisko w Szynwałdzie), Szynwałd - Łukovia Łukowa (n. 11), Victoria Koszyce Małe - Biała Lubaszowa (n. 16.30).
Podokręg Żabno - grupa I: Karsy - Borusowa (n. 11), Kłyż - Ujście Jezuickie (n. 17), Konary - Miechowice Małe (n. 14), Przybysławice - Siedliszowice (n. 14), Radłovia - Żabno II (n. 11).
Grupa II: Odporyszów - Olesno (n. 11), Orzeł Pilcza Żelichowska - Luszowice (n. 14), Wójcina - Ćwików (pn. 14), Zalipie - Powiśle II Bolesław (pn. 17).
Klasa okręgowa juniorów: Chemik Pustków - Wolania Wola Rzędzińska (s. 11), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wisłoka II Dębica (s. 17), Dunajec Zakliczyn - Rzezawianka (s. 11), Radomyślanka - Tarnovia (s. 11), Tamel Tarnów - Błękitni Tarnów (s. 11), Wisła Szczucin - Okocimski Brzesko (s. 11).

Piłka ręczna

Półfinał MP młodziczek: Wkra Sochocin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski (s. 16.30), MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Vambresja Wąbrzeźno (s. 18), Vambresja - Wkra (n. 16.30), MKS PM - Piotrcovia (n. 18), Piotrcovia - Vambresja (pn. 10), MKS PM - Wkra (pn. 11.30) - wszystkie mecze w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie.

Tenis stołowy

Puchar Polski na szczeblu województwa małopolskiego: PUKS II Tarnów - Podgórze I Kraków (ćwierćfinał, pt. 16.30); zwycięzca tego meczu - PUKS I Tarnów (półfinał, pt. 17.30) - oba mecze w świetlicy PUKS przy ul. Tuchowskiej.
Strefowy Turniej Klasyfikacyjny młodziczek i młodzików (s. 10.30 i n. 10.30 - hala Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie).
(STM)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie