Co, gdzie, kiedy?

STM
Udostępnij:
IV Ogólnopolski Bieg Jadowniczan (n. 9.30 - Jadowniki koło Brzeska).

Biegi masowe

Koszykówka

Finał Mistrzostw Polski juniorów: MKS Wrocław - Zastal Zielona Góra (pt. 10), AZS Toruń - Instal Białystok (pt. 12), Warta Szczecin - Legia Warszawa (pt. 16), Azoty Unia Tarnów - MOSM Tychy (pt. 18); mecz o 7 miejsce (s. 10); mecz o 5 miejsce (s. 12); półfinał A2-B1 (s. 16); półfinał A1-B2 (s. 18); spotkanie o brązowy medal (n. 10); finał (n. 12) - wszystkie mecze w hali "Jaskółka" w Tarnowie Mościcach.
Mistrzostwa Polski dziewcząt PTSS "Sprawni - Razem": spotkania eliminacyjne (s. 9.30 - hala przy ul. Gumniskiej oraz sale: SOSW przy ul. Romanowicza, Zespołu Szkół Budowlanych i SP nr 18 w Tarnowie), finały (n. 9 - hala przy ul. Gumniskiej).

Piłka nożna

II liga: Unia Tarnów - Jeziorak Iława (n. 17).
IV liga: Rzemieślnik Pilzno - Tymbark (n. 17), Wolania Wola Rzędzińska - Alwernia (n. 15).
Klasa okręgowa: Chemik Pustków - Tamel Tarnów (s. 17), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Żabno (n. 17), Dunajec Mikołajowice - Jadowniczanka (n. 17), Dunajec Zakliczyn - Gosławice (n. 17), Tarnovia II - Błękitni Tarnów (n. 11), Tuchovia - Pogoń Biadoliny Radłowskie (n. 16), Wisła-Dachy Szczucin - Radomyślanka (n. 17), Wisłoka II Dębica - Pogórze Pleśna (n. 17).
Klasa "A" - grupa I: Orzeł Cikowice - Żubr Gawłówek (n. 17.30), Orzeł Dębno - Macierz Lipnica Murowana (n. 17), Piast Łapanów - Błękitni Krzeczów (n. 16.30), Raba Książnice - Polonia Wyżyce (n. 16), Szreniawa Nowy Wiśnicz - Strażak Mokrzyska (n. 16.30), Victoria Porąbka Uszewska - Andaluzja Rudy Rysie (n. 17).
Grupa II: Ciężkowianka - Olszynka Ołpiny (n. 16), Gromnik - Huragan Buchcice (n. 13.30), Orzeł Lisia Góra - Kłos Łysa Góra (n. 16.30), Radar Łętowice - Metal Tarnów (n. 17), Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe - Rudka (n. 17), Spółdzielca Grabno - Burzyn (n. 14 - boisko w Wojniczu).
Grupa III: Ava Grądy - Unia Niedomice (n. 11), Łęgovia Łęg Tarnowski - Dunajec Zbylitowska Góra (n. 11), Nieciecza - Zorza Zaczarnie (n. 16), Olimpia Biskupice Radłowskie - Wietrzychowice (n. 14), Powiśle Bolesław - Mędrzechów (n. 11),
Grupa IV: Atut Podborze Zgórsko - Nagoszyn (n. 16), Bodzos Podgrodzie - Borowiec Straszęcin (n. 16), Brzostowianka - Skrzyszovia (n. 16), Czarnovia Czarna Tarnowska - Nowa Jastrząbka (n. 11 - boisko w Jaźwinach), Paszczyniak Paszczyna - Brzeźnica (n. 16).
Klasa "B" - podokręg Bochnia: Beskid Żegocina - Motor Bogucice (n. 11 - boisko w Rdzawie), Czarni Kobyle - Pogoń Stanisławice (n. 14), Drwinka Drwinia - Ostrowianka Ostrów Królewski (n. 14), Naprzód Sobolów - Błyskawica Proszówki (n. 14), Novi Jodłówka - Dąbrowianka Dąbrówka (n. 17), Victoria Słomka - Promień Mikluszowice (n. 14), Wisła Grobla - Tęcza Świniary (n. 17).
Podokręg Brzesko - grupa I: Gnojnik - Orzeł Stróże (n. 17), Gosprzydowa - Olszyny (n. 14.30), Iva Iwkowa - Zryw Wielka Wieś (n. 17.30), Paleśnica - Lewniowa (n. 14), Poręba Spytkowska - Uszew (n. 14).
Grupa II: Jasień Brzeski - Start-77 Biadoliny Szlacheckie (n. 14.30), Łęki - Jadowniczanka II (n. 17.30), Maszkienice - Olimpia Wojnicz (n. 17.30), Strażak II Mokrzyska - Orzeł II Dębno (n. 14).
Grupa III: Igloopol Borzęcin - Niedzieliska (n. 17.30), Olimpia Bucze - Bizon Szczurowa (n. 17.30), Orkan Zaborów - Olimpia Zabawa (n. 14.30), Wola Przemykowska - Victoria Bielcza (n. 14.30).
Podokręg Tarnów: Biała Lubaszowa - Alfa Siedliska (n. 16), Jutrzenka Wierzchosławice - Victoria Koszyce Małe (n. 11), Łukovia Łukowa - Sokół Zalasowa (n. 12), Ryglice - Pogoria Pogórska Wola (n. 11 - boisko w Joninach), Rzepiennik Strzyżewski - Karwodrza (n. 15), Świebodzinianka - Komorów (n. 11 - boisko w Koszycach Małych), Tarnowiec - Szynwałd (n. 16.30).
Podokręg Żabno - grupa I: Borusowa - Konary (n. 14), Miechowice Małe - Kłyż (n. 14), Siedliszowice - Radłovia Radłów (n. 17), Ujście Jezuickie - Przybysławice (n. 14 Żabno II - Karsy (n. 11).
Grupa II: Ćwików - Powiśle II Bolesław (n. 17), Luszowice - Wójcina (n. 14), Odporyszów - Zalipie (n. 17), Olesno - Orzeł Pilcza Żelichowska (n. 11).
Liga okręgowa juniorów: Błękitni Tarnów - Radomyślanka (s. 11), Okocimski Brzesko - Chemik Pustków (s. 11), Rzezawianka - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (s. 11), Tarnovia - Unia II Tarnów (s. 11 - boisko w Tarnowie - Rzędzinie), Wisłoka II Dębica - Tamel Tarnów (s. 11), Wolania Wola Rzędzińska - Dunajec Zakliczyn (s. 16).

Piłka ręczna

Towarzyski mecz seniorów: BKS Bochnia - Łotwa (n. 17 - hala Liceum Ogólnokształcącego w Bochni). (STM)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie