„Co w trawie piszczy” z dubbingiem młodych youtuberów

„Co w trawie piszczy” z dubbingiem młodych youtuberów

red.

Polska

Aktualizacja:

Polska

„Co w trawie piszczy” z dubbingiem młodych youtuberów
1/20
przejdź do galerii

©materiały prasowe

Już 20 lipca na ekranach polskich kim zagości animowana komedia o przygodach niesfornego pasikonika, który musi udowodnić swoim nowym przyjaciołom i ukochanej pszczółce, że nie jest takim lekkoduchem za jakiego wszyscy go mają. Jemu i innym bohaterom filmu „Co w trawie piszczy” głosów udzielą młodzi twórcy, znani z działalności na serwisie YouTube.
Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się na niej na dłużej -szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

Młodzi widzowie wśród bohaterów filmu będą mogli rozpoznać głosy swoich internetowych idoli. Na ekranie zadebiutują: Nina Czerniewicz (ninus_2012) oraz Amelia i Wiktoria (z kanałów „Amelie” oraz „Wikusiowo”). Po raz drugi swojego głosu użyczy również Magda Bereda, której głos znają tysiące użytkowników portali społecznościowych. „Co w trawie piszczy” już 20 lipca w kinach! Nina Czerniewicz to 6-letnia dziewczynka pochodzącą z Olsztyna, siostrzenica znanej i lubianej youtuberki - Laury Ogrodowczyk. Dziewczynka jest uwielbiana przez jej widzów. Debiutantka prowadzi też aktywnie swoje konto na Instagramie.

W dubbingu zabłysnęły również Amelia oraz Wiktoria Batóg - znane wielu młodszym użytkownikom z kanału „Amelie” oraz „Wikusiowo”. Dziewczyny tworzą różnorodne lifestylowe filmiki – od unboxingów, po vlogi i challenge, czyli wszystko to, co najmłodsi użytkownicy Youtuba uwielbiają.

Jednemu z bohaterów głosu udzieliła również również Magda Bereda – artystka, która od 6 lat prowadzi swój własny kanał na YouTube. Wykonuje covery różnych utworów, a także tworzy własne aranżacje i autorskie piosenki. Na jej kanale można czasem również zobaczyć fandubbingi, które tworzy wspólnie z Łukie Gie (Łukaszem Górskim). Magda tym razem wcieli się w nieco większą postać – pszczelej opiekunki.

POLECAMY:


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo