Czerkawski na remis

AS
Mimo dogrywki drużyna Mariusza Czerkawskiego New York Islanders zremisowała z Los Angeles Kings 1-1. Polski hokeista przebywał na lodowisku przez ponad 12 minut. W tym czasie oddał dwa strzały. Nie zdobył bramki i nie zanotował asysty.

NHL: 4 bramki Słowaka Szatana

"Królowie" prowadzili od 22 minuty po strzale Klatta. Wyrównał w 50 sekundzie trzeciej tercji Asham.
   Bohaterem ostatniej kolejki był gracz Buffalo - Miroslav Szatan. Słowak zdobył cztery bramki dla Buffalo w wygranym 7-2 spotkaniu przeciwko Atlancie. Drugi gol był 250. w jego karierze w NHL, trzeci dał mu 500. punkt. Ostatnim hokeistą, który dla Buffalo strzelił cztery gole w jednym meczu, był Rosjanin Mogilny. Popisał się takim wyczynem 24 lutego 1993 r.
   Wyniki: NY Islanders - Los Angeles 1-1, NY Rangers - Ottawa 1-4, Buffalo - Atlanta 7-2 St. Louis - Phoenix 4-2, Carolina - Florida 3-1, Columbus - Nashville 4-2, Detroit - Edmonton 2-1, Pittsburgh - Toronto 4-8, Philadelphia - San Jose 2-5, Anaheim - Dallas 3-1, Colorado - Vancouver 0-1.