Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Do zobaczenia w weekend - powiat myślenicki

Katarzyna Hołuj
Katarzyna Hołuj

Sobota
Myślenice.
VI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 3 (ulica Pardyaka 26, wejście od ul. 3 Maja), od godz. 8. W rozgrywkach weźmie udział sześc drużyn: trzy z Myślenic i po jednej z Wiśniowej, Jaworzna i Pcimia.

Myślenice. Seniorzy w akcji - pokaz rekreacyjnej wersji gry speed-ball połączony z warsztatami, sala sportowa w Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Pardyaka 26, wejście od ul. 3 Maja), godz. 11. Warsztaty poprowadzą: Stefan Patyk i Zbyszek Bizoń. Gościem specjalnym będzie Andrzej Marie. Spotkanie adresowane jest do seniorów, ich rodzin, ale nie tylko, mogą przyjść również osoby młodsze. W trakcie spotkania zostanie przedstawiony harmonogram zajęć i treningów zaplanowanych na ten rok.

Myślenice. III Otwarty Turniej - LAS pod Dalinem, hala sportowa na Zarabiu (ul. Zdrojowa 9), godz. 13-19.

Łęki. Współczesny Spektakl Bożonarodzeniowy - premiera, świetlica, godz. 15. Wystąpią aktorzy Teatru Dużych i Małych. Scenariusz i reżyseria: Weronika Wawro. Wstęp wolny. Będzie to też okazja do spotkania w świeżo wyremontowanej świetlicy.

Niedziela
Biertowice
. Opłatkowe Spotkanie Sąsiadów, strażnica OSP, godz. 14. W programie występy artystyczne, poczęstunek oraz konkursy (na najlepsze domowe ciasto i przetwór, należy je dostarczyć między godz. 14 a 15). Zapraszają: burmistrz gminy Sułkowice, Ośrodek Pomocy Społecznej, Ochotnicza Straż Pożarna, Stowarzyszenia Gospodyń oraz szkoły.

Tokarnia. Świąteczna Akcja Gorących Serc, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, godz. 15. W koncercie wystąpią: Saviour, Espoir, Kapela Trzoski, Mali Kliszczacy i inni. Podczas imprezy odbędzie się loteria fantowa i wybory Cukiernika Roku. Organizatorami koncertu są: Salwatoriański Ośrodek Szkoleniowo-Terapeutyczny w Więciórce i zespół Saviour. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie 7-letniego Damiana Pandyry.

Siepraw. Finał XVI Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych Tradycyjnych i Krakowskich, stary kościół, godz. 17. Podczas finału nastąpi ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród laureatom w każdej z siedmiu kategorii.

Głogoczów. Koncert Noworoczny, Wiejski Dom Kultury, godz. 17.30. Wystąpi chór gospel „Joyful Voice”. Organizatorami koncertu są: Komitet „Głogoczów Razem”, Wiejski Dom Kultury i Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich. Wstęp wolny, po koncercie będzie okazja złożyć do puszki datki na cel dobroczynny.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski