Dwaj zawodnicy – sześć goli

(MZ)

Kotelnica Watra Białka T. 7 (3)
BKS Bochnia 3 (1)

Bramki: 0:1 Turczyn 2, 1:1 Szymański 18, 2:1 Gryboś 34 karny, 3:1 Szymański 37, 3:2 Fortuna 49, 4:2 Szymański 51, 4:3 Turczyn 56, 5:3 Gryboś 67 karny, 6:3 Gryboś 72, 7:3 Zubek 90.

Watra: Szewczyk – Drobnak, Zinyak, Zientara, Kowalczyk – Gał (84 Kuszczak), Rabiański (71 Zubek), Łojek, Kuchta – Szymański , Gryboś (75 Gacek).

BKS: Szydłowski – Górszczyk (62 Pilch), Gawłowicz (75 Styrna), Ruchałowski, Bukowiec – Mazur, Fortuna, Siwek, Turczyn – Mus, Zubel.

Sędziował: Michał Koźlak (Kraków).

Widzów: 100.

Dużą rolę odegrał w tym meczu fatalny stan boiska, które po obfitych opadach deszczu przypominało jedną wielką kałużę. Tak efektowną wygraną gospodarze zawdzięczają głównie duetowi Szymański – Gryboś.

Rzadko się zdarza, by dwaj zawodnicy tej samej drużyny w jednym meczu zdobyli po trzy gole. A tego właśnie dokonała ta dwójka. Do 60 min trwała w tym starciu wymiana ciosów. Lepiej zaczęli goście, którzy w 2 min wyszli na prowadzenie.

Watra jednak jeszcze przed przerwą odrobiła straty i to z nawiązką. Po przerwie przyjezdni dwukrotnie „łapali” kontakt, ale miejscowi natychmiast odpowiadali swymi golami.