Nasza Loteria

Dzień otwarty w Com-Com Zone

PP
Ponad 1500 osób wzięło udział w bezpłatnych zajęciach i ćwiczeniach w Centrum Rozwoju Com- -Com Zone przy ul. Ptaszyckiego 6.

Fot. Kamila Zarembska

Zdrowie

- Wszystkie atrakcje znalazły komplet chętnych. Natomiast dwa, albo trzy razy więcej osób przyszło zapoznać się z ofertą - mówi Magdalena Wilk z Com- -Com Zone. Dużym powodzeniem cieszył się spinning (jazda na rowerze do muzyki i świateł, jak na dyskotece), powiększona siłownia oraz różnorodne zajęcia z fitnessu dla pań. Od października ruszają "babskie piątki" i "męskie czwartki" z atrakcjami dla uczestników. (PP)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski