Dziś po godzinie 22 poznamy Mistrzów Smaku 2018 w miastach i...

Dziś po godzinie 22 poznamy Mistrzów Smaku 2018 w miastach i powiatach województwa małopolskiego

Zdjęcie autora materiału
Paulina Piotrowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Dziś po godzinie 22 poznamy Mistrzów Smaku 2018 w miastach i powiatach województwa małopolskiego
Zacięta walka o każdy głos w naszej akcji Mistrzowie Smaku 2018 trwać będzie jeszcze tylko dziś do godz. 22.00. W każdym mieście i powiecie woj. małopolskiego mamy liderów, ale warto pamiętać, że do przetasowania na podium może w przeciągu najbliższych kilku godzin dojść jeszcze wielokrotnie.
Dziś po godzinie 22 poznamy Mistrzów Smaku 2018 w miastach i powiatach województwa małopolskiego
We wszystkich pięciu kategoriach pierwszego, miejsko-powiatowego etapu akcji Mistrzowie Smaku wyścig rozgrywa się o trzy pierwsze miejsca na podium. W części miast faworyci zostawili swoich konkurentów w tyle, ale w innych walka jest tak zacięta, że liderzy zmieniają się praktycznie co godzinę. Tak też może być dzisiaj, co oznacza, że każdy ma szansę na zwycięstwo. Nie można się poddawać.

Poniżej przedstawiamy kilku wybranych kandydatów, którzy zaciekle walczą o głosy. Pełne wyniki znajdziecie Państwo tutaj:

KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:


Kraków
Nowy Sącz
Tarnów
bocheńskibrzeskichrzanowski
dąbrowskigorlickikrakowski
limanowskimiechowskimyślenicki
nowosądeckinowotarskiolkuski
oświęcimskiproszowickisuski
tarnowskitatrzańskiwadowicki
wielicki


Zobacz galerię liderów w miastach i powiatach województwa małopolskiego:W Krakowie najwięcej głosów zebrała restauracja Enklawa w kat. Restauracja Roku, na drugim miejscu plasują się aktualnie Zalipianki Ewy Wachowicz. W kat. Kucharz Roku faworytem jest natomiast Rafał Drobniak. Prawdziwa walka rozgrywa się jednak o zwycięstwo w kategorii Bar/Jadłodajnia Roku: Śmietanka Nowohucka i Nowohucki Słoik idą łeb w łeb! W tej kategorii jeszcze wszystko może się zmienić!
Kliknij i sprawdź wyniki w Krakowie

W Nowym Sączu atmosfera między poszczególnymi kandydatami jest równie gorąca jak w niejednej kuchni! Zaledwie kilka głosów dzieli kandydatów do tytułu Kelnera Roku. Aktualnie na prowadzeniu jest Natalia Rosiek, jednak po piętach depcze jej Karol Nowak. Podobnie jest w przypadku kategorii Cukiernia/Kawiarnia Roku: Ardita Non Solo Espresso zacięcie walczy o zwycięstwo z Kawiarnią Prowincjonalną. Kto zwycięży? To zależy tylko od Państwa głosów!
Kliknij i sprawdź wyniki w Nowym Sączu

Na Podhalu także trwa zacięta walka. W naszych kandydatach płynie góralska krew, dlatego nikt z nich nie chce odpuścić! W kategorii Restauracja Roku w powiecie tatrzańskim na pierwszym miejscu jest Karczma Wanta. Choć ma spora przewagę to Restauracja Górna Stacja wciąż dzielnie walczy o zwycięstwo. Zacięta rywalizacja trwa także w walce o tytuł Kucharza Roku. Bój toczą dwaj panowie: Mateusz Chyc-Magdzin i Michał Góra.
Kliknij i sprawdź wyniki w powiecie tatrzańskim

Powiat brzeski to kolejne miejsce, gdzie trwa zacięta walka między kandydatami. Niewielka różnica głosów dzieli kandydatów walczących o tytuł Restauracji Roku. Chodzi oczywiście o Karczmę Rzym i Zajazd Porąbka. Ich rywale zostali daleko w tyle! Podobnie sytuacja wygląda w kategorii Kucharz Roku. O ten tytuł walczy dwóch panów: Bogdan Gibała i Patryk Gładysz. Dzieli ich zaledwie kilka głosów, tutaj sytuacja zmienia się z minuty na minutę.. kto zwycięży? Przekonamy się już dzisiaj po godz. 22!
Kliknij i sprawdź wyniki w powiecie brzeskim

Powiat gorlicki oczywiście również ma swoich faworytów. W kategorii Restauracja Roku są nimi Restauracja U Połki i Allana a także Zajazd na Wzgórzu. Oba miejsca mają po ponad 160 głosów. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna, bo wyniki zmieniają się co godzinę. Są to ewidentni faworyci w swojej kategorii, rywali już jakiś czas temu zostawili daleko w tyle. Zacięta walka toczy się także o tytuł Kucharza Roku. Między kucharzami zajmującymi pierwsze i drugie miejsce jest zaledwie kilka głosów różnicy! Są to Allan Bösch i Jadwiga Dobek. Kto z nich awansuje do wielkiego, wojewódzkiego finału? Dowiemy się już dzisiaj o godz. 22! Wielkie emocje towarzyszą także kandydatom do tytułu Kelner Roku. O zwycięstwo walczą Jan Kijek, Mateusz Karp i Ilona Matuszyk. Dzieli ich niewielka różnica głosów.
Kliknij i sprawdź wyniki w powiecie gorlickim

W powiecie oświęcimskim zacięta walka toczy się w praktycznie każdej z kategorii. O tytuł Kucharza Roku walczą tutaj Wojciech Święs i Janusz Palka. Po piętach depcze im Alicja Trepis. Natomiast o tytuł Kelnera Roku rywalizują dwie panie: Karolina Nedved i Justyna Giermek.
Kliknij i sprawdź wyniki w powiecie oświęcimskim

A jak sytuacja wygląda w powiecie wadowickim? Starcie trwa głównie w dwóch kategoriach: Restauracja i Kucharz Roku. W pierwsze o zwycięstwo walczą Restauracja & Noclegi nad Basenem z Andrychowa i Restauracja - Pizzeria Nowe Retro z Wadowic. W drodze o zwycięstwo łeb w łeb idą też dwaj kucharze: Jacek Stuglik i Piotr Sabala. Tych panów dzieli zaledwie kilka głosów!
Kliknij i sprawdź wyniki głosowania w powiecie wadowickim

Warto pamiętać, że to od Państwa zależy, kto zwycięży.Tu można sprawdzić aktualne wyniki głosowania we wszystkich miastach i powiatach: MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze, najsympatyczniejsi kelnerzy

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

NAUCZYCIEL ROKU | Wielki finał wojewódzki

NAUCZYCIEL ROKU | Wielki finał wojewódzki

Krakowskie restauracje wyróżnione w czerwonym Przewodniku Michelin

Krakowskie restauracje wyróżnione w czerwonym Przewodniku Michelin

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?

Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?