Fatalny początek drużyny z Bochni

(KIER)
I liga piłkarzy ręcznych. W szesnastej kolejce spotkań szczypiorniści z Bochni doznali szesnastej porażki i mają nikłe szanse na utrzymanie.

MOSiR Bochnia - Nielba Wągrowiec 24:30 (10:14)

Bramki: Najuch 6, Imiołek 4, Zubik 4, Nowak 3, Budziosz 2,Pach1, Janas 1, Janus 1, Łysy 1, Jewiarz 1 - Kamyszek 6, Biniewski 6, Smoliński 5, Świerad 4, Widziński 3, Pietrzkiewicz 3, Pawlaczyk 1, Karczewski 1, Kociołek 1.

Po siedmiu minutach gry, dwóch bramkach Biniewskiego i trafieniach Smolińskiego oraz Widzińskiego goście objęli prowadzenie 4:0. Pierwszą bramkę dla MOSiR-u zdobył Jewiarz, ale szczypiorniści Nielby błyskawicznie odpowiedzieli rzutami Widzińskiego i Smolińskiego, W 12 minucie rzut karny wykonywany przez Widzińskiego obronił Gut. Do bramki rywala trafili Nowak i Najuch. Przy stanie 5:6 gola dla gości zdobył Pawlaczyk, ale Pach i Imiołek w 18 minucie doprowadzili do remisu 8:8. Gospodarze popełnili jednak proste błędy i szybko zostali skarceni trzema golami.

Po zmianie stron nadzieje na odwrócenie losów spotkania odżyły jeszcze po bramce Zubika i karnym Imiołka. Dwubramkowa przewaga szczypiornistów z Wągrowca utrzymywała się jeszcze do 39 minuty. Gospodarze przegrywali 17:19, potem zdecydowanie dominowali goście.