Górnik Wieliczka - Clepardia Kraków. Zadecydował jeden gol [ZDJĘCIA: KIBICE I MECZ]

boch
Górnik Wieliczka - Clepardia Kraków
Górnik Wieliczka - Clepardia Kraków Aneta Żurek / Polska Press
Górnik Wieliczka - Clepardia Kraków. W meczu 7. kolejki grupy zachodniej małopolskiej IV ligi Górnik pokonał Clepardię 1:0. - Mieliśmy sporą przewagę, ale w I połowie nic z niej nie wynikało, rywal nie pozwalał nam na wiele - mówi szkoleniowiec Górnika Stanisław Owca. Gol padł w 50 minucie: po podaniu Jakuba Mordeca Michał Kozik strzelił z 12 m. On i Franczak trafiali potem w słupek. Krzysztof Król, trener Clepardii, komentował: - Uważam, że należały nam się dwa rzuty karne, nie zostały podyktowane. Ale to nie przez sędziów przegraliśmy, a dlatego, że nie potrafiliśmy wymienić kilku podań. Zagraliśmy bardzo słabo, nie zasłużyliśmy na punkt.