Grali twardo w obronie

(KIER)
II liga piłkarzy ręcznych. Szczypiorniści z Bochni odnieśli wyraźne zwycięstwo w Przeworsku, podtrzymując zwycięską serię.

Orzeł Przeworsk – MOSiR Bochnia 23:35 (11:16)
Bramki: Kostka 6, Konrad Sołek 6, Krzysztof Sołek 3, Ireksy 3, Sowa 3, Curzytek 1, Głowniak 1 – Król 7, Spieszny 6, Zubik 6, Najuch 5, Imiołek 4, Pach 2, Pamuła 2, Janas 2, Kozioł 1.

Podopieczni trenera Ryszarda Tabora mecz w Przeworsku rozpoczęli w dobrym stylu. Twardo i konsekwentnie grali w obronie oraz wyprowadzali skuteczne kontry, kończone najczęściej przez Najucha i Zubika. Po 10 minutach prowadzili 10:6, po kolejnych pięciu i bramce Króla 12:6.

Po zmianie stron do bramki gospodarzy trafili kolejno: najskuteczniejszy na boisku Król oraz Imiołek i Pach. W 35 minucie goście prowadzili już 19:11 i w tym momencie definitywnie pozbawili graczy Orła nadziei na choćby bardziej korzystny rezultat.