I liga koszykarek

TYM
Gedania Gdańsk - Wisła II McArthur 82-44 (21-8, 24-17, 23-10, 14-9)

Punkty dla Wisły II: Ratomska 11 (1x3), Wnęk 6, Syrek 6, Pasek 5 (1x3), Tokarska 2 - Zalecińska 8 (1x3), Starowicz 5,Kołodziej 1, Matejek. Najwięcej dla Gedanii: Zaorska 12 (1x3), Saidowska 12.
   Wiślaczki zagrały w tym meczu bez wiary w zwycięstwo. Krakowianki nie radziły sobie w grze obronnej, zawodziła także skuteczność - nie trafiały nawet z bardzo dogodnych podkoszowych pozycji. - Nie tak sobie to wyobrażałam. Mogło zabraknąć umiejętności, ale nie ambicji - powiedziała po meczu Aldona Patycka, trenerka krakowianek, które od początku spotkania poddały się naporowi gdańszczanek. O losach meczu przesądziła już pierwsza kwarta, po której Gedania prowadziła 13 punktami. W drugiej kwarcie krakowianki starały się jeszcze odrobić straty. W 15 minucie zbliżyły się do rywalek na 10 punktów (było 27-17 dla Gedanii). Później wiślaczki zanotowały jednak kolejny przestój w grze. Do przerwy zespół z Gdańska prowadził już 20 punktami i ze spokojem mógł dowieźć korzystny wynik do końca spotkania.
   Pozostałe wyniki 18. kolejki: MKS MOS Wrocław - Widzew Selgros Łódź 76-61, Tęcza Leszno - MUKS Poznań 86-60, AZS Wrocław - Arcus SMS PZKosz Warszawa 48-96, Unia-Probasket Swarzędz - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 59-54, Eureka Toruń - Włókniarz Białystok 83-78, JAS-FBG Filar Sosnowiec - AZS KK Jelenia G. 61-53.