MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Żużel: wyniki, terminarz, tabela PGE Ekstraligi 2024. Jakie mecze dzisiaj?

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Żużlowa ekstraliga 2024 startuje 12 kwietnia. Sprawdź wyniki, terminarz i tabelę
Żużlowa ekstraliga 2024 startuje 12 kwietnia. Sprawdź wyniki, terminarz i tabelę Pawel Relikowski / Polska Press
Ekstraliga żużla w sezonie 2024 ruszyła 12 kwietnia, sprawdź wyniki z dzisiaj, terminarz i tabelę rozgrywek. W stawce jest 8 zespołów, które powalczą najpierw w rundzie zasadniczej (zaplanowano 14 kolejek), a później w fazie play-off o medale. Tutaj znajdziesz w przejrzystej formie najważniejsze informacje o PGE Ekstralidze.

Żużel. Wyniki 14 kolejek ekstraligi wyłonią pary play-off

Formuła żużlowej ekstraligi w sezonie 2024 nie zmieniła się. Drużyny rozegrają 14 kolejek fazy zasadniczej, która potrwa do 11 sierpnia (po dwa spotkania rozgrywane będą w każdej serii w piątek i niedzielę) Następnie 6 zespołów z tabeli, które miały najlepsze wyniki, utworzy trzy pary I rundy play-off (23/25.08 i 1.09). Z nich do półfinału (6/8.09 i 13/15.09) awansują zwycięzcy i jeden przegrany - ten z najlepszym bilansem.

Dwumecz o brązowy medal odbyć się 20 i 29 września. Wielki finał zaplanowano na 22 i 29 września. Z ligą wcześniej pożegna się ostatnia w tabeli drużyna.

Tytuły mistrzowskiego broni ekipa Motoru Lublin. W ubiegłorocznym finale pewnie (106:74 w dwumeczu) pokonał Spartą Wrocław, najlepszą w rundzie zasadniczej. Brąz wywalczył zespół z Torunia.

Mecze na żywo w żużlowej Ekstralidze 2024 będzie można oglądać na kanałach stacji Canal+ i Eleven.


TAK BYŁO W POPRZEDNIM SEZONIE. WSZYSTKIE WYNIKI ŻUŻLOWEJ EKSTRALIGI 2023


Speedway Ekstraliga 2024: mecze dzisiaj, wyniki

Mecze zaległe z 5. kolejki (19.05)

28.05 (20:30): KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - KS APATOR Toruń 50:40
Włókniarz: Michelsen 4 (3, 1, 0, 0), Drabik 10+1 (2, 2, 2, 2, 2*), Woryna 9 (1, 1, 2, 2, 3), Hansen 8+1 (0, 3, 1*, 3, 1), Madsen 12+1 (2, 3, 3, 1*, 3), Halkiewicz 3+2 (2*, 1*, 0), Kupiec 4+1 (3, 0, 1*), Ludwiczak ns.
Apator: Dudek 10+1 (2, *, 3, 2, 2), Lambert 10 (3, 2, 1, 3, 1), Lampart 3+1 (0, 2*, 1, 0), Przedpełski 6+1 (3, 0, 2, 1*, 0), Sajfutdinow 10 (1, 3, 3, 3, 0), Lewandowski 1 (1, 0, 0), Affelt 0 (0, -, -), Kawczyński 0 (w, 0).
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 2:4 (11:7), 3:3 (14:10), 4:2 (18:12), 3:3 (21:15), 3:3 (24:18), 3:3 (27:21), 2:4 (29:25), 3:3 (32:28), 3:3 (35:31), 3:3 (38:34), 3:3 (41:37), 4:2 (45:39), 5:1 (50:40).

28.05 (18:00): EBUT.PL STAL Gorzów - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - odwołany; sędzia orzekł obustronny walkower, bo po deszczu zawodnicy żadnej z drużyn nie chcieli przystąpić do meczu, z uwagi na warunki na torze


Żużlowa PGE Ekstraliga 2024 - tabela

1.Motor Lublin613+94
2.Sparta Wrocław610+50
3.Stal Gorzów56+24
4.GKM Grudziądz54-12
5.Apator Toruń64-1
6.Falubaz Zielona Góra53-30
7.Unia Leszno63-77
8.Włókniarz Częstochowa53-12

Terminarz i wyniki żużlowej PGE Ekstraligi 2024. Kiedy mecze?

1. kolejka, 12/14 kwietnia

12.04 (20:30): FOGO UNIA Leszno - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa 47:43
Unia: Smektała 3+2 (0, 1*, 2*, 0, -), Kołodziej 13 (3, 2, 3, 2, 3), Lebedevs 11 (2, 3, 2, 3, 1), Rew 4+2 (0, 2*, 1*, 1), Zengota 7 (3, 3, 1, w, 0), Mencel 2+1 (2*, 0, w), Ratajczak 7+1 (3, 2*, 1, 1), Parnicky ns.
Włókniarz: Michelsen 10 (3, 1, 1, 3, 2, w), Drabik 1+1 (1*, 0, 0, -), Woryna 6+2 (1, 0, 2*, 1, 2*), Hansen 8+1 (2, 1, -, 2*, 3), Madsen 16 (2, 3, 3, 3, 3, 2), Kupiec 2+1 (1, 1*, 0, 0), Halkiewicz 0 (0, -, 0), Ludwiczak ns.
Bieg po biegu: 2:4, 5:1 (7:5), 3:3 (10:8), 3:3 (13:11), 5:1 (18:12), 5:1 (23:13), 3:3 (26:16), 1:5 (27:21), 5:1 (32:22), 3:3 (35:25), 1:5 (36:30), 4:2 (40:32), 2:4 (42:36), 1:5 (43:41), 4:2 (47:43).

14.04 (16:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - ORLEN OIL MOTOR Lublin 38:52
GKM: Fricke 12 (2, 2, 3, 3, 1, 1), Pludra 0 (0, 0, -, -), Lidsey 9 (0, 3, 0, 2, 1, 3), Tarasenko 1+1 (0, 0, 1*, -, 0), Doyle 9+1 (2, 2, 3, 2*, w, 0), Łobodziński 4+2 (1*, 1, 2*), Małkiewicz 3 (2, 1, 0), Przanowski ns.
Motor: Kubera 11+1 (3, 3, 2, 1, 2*), J. Holder 6+2 (1, d, 1*, 3, 1*), Lindgren 7+1 (1, 1*, u, 3, 2), Cierniak 5+1 (2*, 2, 1, 0), Zmarzlik 14+1 (3, 3, 3, 2*, 3), Przyjemski 6 (3, 3, 0), Bańbor 3+1 (0, 1, 2*), Jaworski ns.
Bieg po biegu: 2:4, 3:3 (5:7), 2:4 (7:11), 1:5 (8:16), 3:3 (11:19), 3:3 (14:22), 2:4 (16:26), 5:1 (21:27), 3:3 (24:30), 3:3 (27:33), 5:1 (32:34), 1:5 (33:39), 1:5 (34:44), 3:3 (37:47), 1:5 (38:52).

14.04 (19:15): EBUT.PL STAL Gorzów - APATOR Toruń 51:39
Stal: Woźniak 9 (3, 3, 0, 3, 0), Fajfer 9+1 (2*, 1, 2, 2, 2), Vaculik 10 (1, 3, 2, 2, 2), Miśkowiak 8+4 (2, 2*, 1*, 2*, 1*), Thomsen 5+1 (1*, 2, 2, w), Paluch 7+1 (3, 3, 1*), Stojanowski 3+2 (2*, 0, 1*), Pollestad ns.
Apator: Dudek 20 (2, 1, 3, 0, 1, 3), Lambert 14 (3, 1, 3, 1, 3, 3), Rowe 0 (0, -, -, -), Przedpełski 1 (0, 0, 0, 1, 0), ajfutdinow 12 (0, 2, 3, 3, 3, 1), Lewandowski 3 (1, 1, 0, 0), Affelt (0, 0, -), Rumiński ns.
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 3:3 (12:6), 5:1 (17:7), 5:1 (22:8), 2:4 (24:12), 4:2 (28:14), 3;3 (31:17), 2:4 (33:21), 3:3 (26:24), 5:1 (41:25), 3:3 (44:28), 2:4 (46:32), 3:3 (49:35), 2:4 (51:39).

12.04 (18:00): BETARD SPARTA Wrocław - NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra 47:41[/b]
Sparta: Woffinden 4+1 (2, 1, 1*, 0), Bewey 10 (2, 3, 2, 2, 1), Kowalski 8+1 (w, 1, 2*, 3, 2), Łaguta 14 (3, 3, 3, 2, 3), Janowski 4 (1, 2, d, w, 1), Kowolik 2+1 (2*, 0, w), Krawczyk 5+1 (3, 1*, 1), Andrzejewski ns.
Falubaz: Hampel 12 (3, 3, 3, 1, 2), Kvech 2 (0, 0, 0, 2), Jensen 9 (1, 2, 3, 3, 0), Przemysław Pawlicki 8 (3, w, 2, 3, w), Piotr Pawlicki 7 (2, 2, w, w, 3), Sadurski 3 (1, 1, 1), Hurysz 0 (0,0, 0), Curzytek ns.
Bieg po biegu: 2:4, 5:1 (7:5), 4:2 (11:7), 2:4 (13:11), 4:2 (17:13), 3:3 (20:16), 4:2 (24:18), 0:5 (24:23), 3:3 (27:26), 5:1 (32:27), 2:4 (34:31), 4:2 (38:33), 2:3 (40:36), 3:3 (43:39), 4:2 (47:41).


2. kolejka, 19/21 kwietnia
19.04 (18:00): APATOR Toruń - FOGO UNIA Leszno 59:31
Apator: Dudek 10+2 (1, 1*, 3, 3, 2*), Lambert 11+3 (2*, 2, 2*, 2*, 3), Lampart 9+2 (0, 3, 2, 2*, 2*), Przedpełski 4+2 (0, 1, 1*, 2*), Sajfutdinow 14 (3, 3, 2, 3, 3), Affelt 5+1 (2*, 3, 0), Lewandowski 6 (3, 0, 3), Rowe ns.
Unia: Smektała 9 (3, 0, 2, 1, 1, 1, 1), Lebedevs 5+2 (2*, 2, 1*, 0, w, 0), Kolodziej zz, Rew 4 (1, 2, 1, -, 0, -), Zengota 11+1 (1*, 3, 3, 3, 0, 1, 0), Ratajczak 1 (1, 0, 0), Mencel 1 (0, 0, 1), Parnickyj ns.
Bieg po biegu: 1:5, 5:1 (6:6), 3:3 (9:9), 5:1 (14:10), 4:2 (18:12), 3:3 (21:15), 3:3 (24:18), 2:4 (26:22), 6:1 (31:23), 3:3 (34:26), 5:1 (39:27), 5:1 (44:28), 5:1 (49:29), 5:1 (54:30), 5:1 (59:31).

19.04 (20:30): ORLEN OIL MOTOR Lublin - EBUT.PL STAL Gorzów 55:35
Motor: Kubera 5+1 (0, 2, 1, 2*), Cierniak 7+2 (1*, 1*, 3, 2, 0), J. Holder 12+1 (3, 1, 3, 3, 2*), Lindgren 10+1 (2*, 3, 1, 3, 1), Zmarzlik 13+1 (3, 3, 3, 1*, 3), Przyjemski 5 (3, 2, 0), Bańbor 3+1 (2*, 1, 0), Jaworski ns.
Stal: Woźniak 7 (2, 2, 2, 1, 0), Fajfer 2 (0, 0, 0, 2), Vaculik 7+2 (1*, 2, 1*, 0, 3), Miśkowiak 2 (0, 0, 2, 0, -), Thomsen 10 (1, 3, 2, 3, 1), Paluch 6+1 (1, 3, 0, 0, 2*), Stojanowski 1+1 (0, -, 1*), Pollestad ns.
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 5:1 (13:5), 3:3 (16:8), 4:2 (20:10), 4:2 (24:12), 3:3 (27:15), 3:3 (30:18), 4:2 (34:20), 4:2 (38:22), 5:1 (43:23), 3:3 (46:26), 4:4 (49:29), 1:5 (50:34), 5:1 (55:35).

21.04 (19:15): NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 48:42
Falubaz: Hampel 11 (2, 3, 1, 3, 2), Przemysław Pawlicki 6+2 (2*, 2*, 0, 2, 0), Jensen 8+2 (1*, 1*, 3, 3, 0), Kvech 5+11 (1, 2, 2*, 0), Piotr Pawlicki 8 (3, t, 3, 0, 2), Hurysz 5+1 (2*, 3, 0, 0), Sadurski 5 (3, 1, 1), Curzytek ns.
GKM: Fricke 16+1 (3, 3, 3, 3, 1*, 3), Tarasenko 10+3 (2, 2*, 1*, 2*, 2, 1), Lidsey 10 (0, 0, 2, 2, 3, 3), Pludra 0 (0, -, -, -), Doyle 4 (0, 1, 1, 1, 1), Łobodziński 1 (0, 1, 0), Małkiewicz 1 (0, 1, 0), Przanowski ns.
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 4:2 (12:6), 5:1 (17:7), 3:3 (20:10), 1:5 (21:15), 5:1 (26:16), 3:3 (29:19), 1:5 (30:24), 5:1 (35:25), 3:3 (38:28), 4:2 (42:30), 2:4 (44:34), 2:4 (46:38), 2:4 48:42).
30.04 (20:30): KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - BETARD SPARTA Wrocław 45:45
Włókniarz: Michelsen 9+1 (3, 2*, 0, 3, 1), Drabik 8+1 (2, 3, 2, 1*, 0), Woryna 8+1 (2*, 3, 1, 2, 0), Hansen 5 (0, 1, 3, 1), Madsen 11 (2, 3, 3, 2, 1), Ludwiczak 1+1 (1*, 0, 0), Kupiec 3 (2, 1, 0), Halkiewicz ns.
Sparta: Woffinden 4 (1, 0, 3, 0), Bewley 13+2 (3, 2, 1, 3, 2*, 2*), Kowalski 1+1 (0, 0, 1*, -, -), A. Łaguta 12 (3, 2, 2, 2, 0, 3), Janowski 10 (1, 1, 2, 3, 3), Krawczyk 4 (3, 1, 0), Kowolik 1 (0, 0, 1), Seniuk ns.
BIeg po biegu: 5:1, 3:3 (8:4), 2:4 (10:8), 2:4 (12:12), 4:2 (16:14), 4:2 (20:16), 5:1 (25:17), 3:3 (28:20), 2:4 (30:24), 4:2 (34:26), 4:2 (38:28), 2:4 (40:32), 3:3 (43:35), 1:5 (44:40), 1:5 (45:45).


3. kolejka, 26/28 kwietnia
26.04 (18:00): BETARD SPARTA Wrocław - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 53:37
Sparta: Woffinden 6 (3, 3, 0, 0), Bewley 12+1 (3, 2*, 3, 1, 3), Kowalski 8+3 (2*, 0, 1*, 3, 2*), Łaguta 12+1 (2, 3, 2, 3, 2*), Janowski 12+1 (1*, 2, 3, 3, 3), Kowolik 2 (0, 1, 1), Krawczyk 1 (1, 0, 0), Seniuk ns.
GKM: Fricke 5+2 (1, 1, 1*, 1*, 1), Lidsey 12 (3, 3, 2, 2, 2, 2, 0), Pludra 2 (0, 2, 0, -, -), Tarasenko 8+1 (2, 1*, 2, 2, 0, 1), Doyle 4 (0, 1, 3, 0), Małkiewicz 2+1 (2*, 0, 0), Łobodziński 4+1 (3, 0, 1*), Przanowski ns.
Bieg po biegu: 5:1, 1:5 (6:6), 3:3 (9:9), 4:2 (13:11), 3:3 (16:14), 2:4 (18:18), 5:1 (23:19), 4:2 (27:21), 3:3 (30:24), 3:3 (33:27), 3:3 (36:30), 3:3 (39:33), 4:2 (43:35), 3:3 (48:36), 5:1 (53:37).

26.04 (20:30): ORLEN OIL MOTOR Lublin - KS APATOR Toruń 53:37
Motor: Kubera 8+3 (2*, 1*, 3, 2*, 0), Cierniak 6+1 (3, 2, 0, 1*), J. Holder 10+1 (3, 3, 1*, 3, 0), Lindgren 10+1 (1, 2*, 2, 3, 2), Zmarzlik 10 (3, 1, 3, 2, 1), Przyjemski 5+2 (2*, 2*, 1), Bańbor 4 (3, 0, 1), Jaworski ns.
Apator: Dudek 9+1 (1, 3, 1*, 1, 0, 3), Lambert 9+2 (0, 2*, 2, 2, 1, 2*), Lampart 1 (0, 1, 0, -, -), Przedpełski 0 (0, 0, - 0), Sajfutdinow 16 (2, 3, 2, 3, 3, 3), Lewandowski 2 (1, 1, 0, 0), Affelt 0 (0, 0), Rowe ns.
Bieg po biegu: 5:1, 5:1 (10:2), 4:2 (14:4), 5:1 (19:5), 5:1 (24:6), 1:5 (25:11), 3:3 (28:14), 4:2 (32:16), 3:3 (35:19), 3:3 (38:22), 5:1 (43:23), 4:2 (47:25), 3:3 (50:28), 2:4 (52:32), 1:5 (53:37).

28.04 (16:15): FOGO UNIA Leszno - NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra 45:45
Unia: Smektała 4 (2, 2, w, 0, -), Kołodziej 10+1 (3, d, 3, 3, 1*), Lebedevs 12+1 (1*, 3, 3, 3, 2), Rew 2 (0, u, 1, 1), Zengota 9 (3, 2, 3, 0, 1), Jabłoński 0 (0, 0, -), Ratajczak 8+1 (3, 1*, 1, 3), Mencel 0 (0).
Falubaz: 14 (3, 3, 2, 3, 3), Kvech 1+1 (1*, 0, -, -), Jensen 5+1 (0, 2, 1*, 2, 0), Przemysław Pawlicki 9+1 (2, 1, 2, 2*, 2)), Piotr Pawlicki 8+1 (2, 3, 2, 1*, 0), Sadurski 3+1 (2, 1*, 0), Hurysz 2+1 (1*, 1, 0), Curzytek 3 (1, 2).
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 3:3 (9:9), 3:3 (12:12), 3:3 (15:15), 3:3 (18:18), 2:4 (20:22), 3:3 (23:25), 3:3 (26:28), 4:2 (30:30), 1:5 (31:35), 4:2 (35:37), 3:3 (38:40), 4:2 (42:42), 3:3 (45:45).

28.04 (19:15): EBUT.PL STAL Gorzów - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa 48:42
Stal: Woźniak 8+1 (3, 1*, 1, 3, 0), Fajfer 7 (2, 2, 3, 0), Vaculik 9+2 (2*, 1, 1*, 2, 3), Miśkowiak 8 (3, 3, 2, 0, w), Thomsen 12+1 (2*, 1, 3, 3, 3), Paluch 3 (2, 1, 0), Stojanowski 1+1 (1*, 0, w).
Włókniarz: Michelsen 10+1 (1, 3, 2, 2, 1*, 1), Drabik 2+1 (0, 2*, 0, -, -), Woryna 7+1 (0, 2, 2, 1*, 2), Hansen 5+2 (3, 0, 1*, 1*), Madsen 14 (1, 3, 3, 3, 2, 2), Kupiec 4 (3, w, 0, 1), Halkiewicz 0 (0, 0, -).
Bieg po biegu: 5:1, 3:3 (8:4), 5:1 (13:5), 3:3 (16:8), 4:2 (20:10), 1:5 (21:15), 3:3 (24:18), 3:3 (27:21), 4:2 (31:23), 3:3 (34:26), 3:3 (37:29), 2:4 (39:33), 3:3 (42:36), 3:3 (45:39), 3:3 (48:42).


4. kolejka, 3/5 maja
03.05 (18:00): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - FOGO UNIA Leszno 54:35
GKM: Fricke 14+1 (3, 2*, 3, 3, 3), Tarasenko 13+2 (3, 3, 2*, 3, 2*), Lidsey 9+1 (2*, 2, 2, w, 3), Pludra 1+1 (0, 1*, 0, u), Doyle 11+2 (3, 2, 2, 2*, 2*), Łobodziński 1+1 (u, t, 1*), Małkiewicz 5+1 (2, 1*, 2), Warduliński.
Unia: Smektała 1 (1, 0, -, -, -), Kołodziej 10+1 (1*, 3, 1, 2, 3, Lebedevs 7 (0, 3, 3, 0, 1, 0) Rew 3 (2, 0, 0, -, 1), Zengota 7 (2, 1, 3, 0, 0, 1), Ratajczak 6 (3, 1, 1, 1, w), Mencel 1 (1, 0, -), Parnickyj.
Bieg po biegu: 5:1, 2:5 (7:5), 3:3 (10:8), 3:3 (13:11), 3:3 (16:14), 3:3 (19:17), 5:1 (24:18), 3:3 (27:21), 5:1 (32:22), 2:4 (34:26), 3:2 (37:28), 2:4 (39:32), 5:1 (44:33), 5:1 (49:34), 5:1 (54:35).

03.05 (20:30): KS APATOR Toruń - BETARD SPARTA Wrocław 52:38
Apator: Dudek 10+2 (2*, 3, 3, 1*, 1), Lambert 12+1 (3, 1, 2*, 3, 3), Lampart 5+1 (3, 1*, 1, t), Przedpełski 10 (0, 2, 3, 2, 3), Sajfutdinow 7+1 (2, 2, 1, 2*, 0), Affelt 4+1 (2*, 0, 0, 2), Lewandowski 4+1 (3, 0, 1*), Kawczyński ns.
Sparta: Woffinden 2 (d, 1, 1, 0), Bewley 9 (1, 3, 0, 3, 0, 2), Kowalski 1 (1, 0, -, -, -), A. Łaguta 13+2 (2, 3, 2*, 3, 1*, 2), Janowski 11 (3, 2, 3, 2, 1, 0), Krawczyl 2+1 (1, 1*, 0, 0), Kowolik 0 (0, 0, -), Seniuk ns.
Bieg po biegu: 5:1, 5:1 (10:2), 2:4 (12:6), 3:3 (15:9), 3:3 (18:12), 2:4 (20:16), 4:2 (24:18), 1:5 (25:23), 5:1 (30:24), 4:2 (34:26), 3:3 (37:29), 3:3 (40:32), 5:1 (45:33), 3:3 (48:36), 4:2 (52:38).

05.05 (16:30): KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - ORLEN OIL MOTOR Lublin 39:51
Włókniarz: Michelsen 8+1 (2, 1*, 2, 1, 2), Drabik 6 (3, 2, 1, 0, 0), Woryna 7_2 (1*, 1*, 2, 3, 0), Hansen 3+1 (0, 2, 1*, -), Madsen 12 (1, 1, 3, 3, 3, 1), Ludwiczak 2 (0, 1, 1), Kupiec 1 (1, 0, 0), Halkiewicz ns.
Motor: Kubera 14 (3, 3, 3, 2, 3), J. Holder 7+2 (2*, 2*, u, 2, 1), Lindgren 10 (0, 3, 2, 2, 3), Cierniak 2 (2, 0, 0, w), Zmarzlik 12+2 (3, 3, 3, 1*, 2*), Przyjemski 3 (3, d, 0), Bańbor 3+2 (2*, 0, 1*), Jaworski ns.
Bieg po biegu: 3:3, 1:5 (4:8), 1:5 (5:13), 4:2 (9:15), 3:3 (12:18), 1:5 (13:23), 3:3 (16:26), 4:2 (20:28), 3:3 (23:31), 3:3 (26:34), 4:2 (30:36) 3:3 (33:39), 3:3 (36:42), 2:4 (38:46), 1:5 (39:51).

05.05 (19:15): NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra - EBUT.PL STAL Gorzów 41:49
Falubaz: Hampel 8 (0, 1, 2, 3, 2), Jensen 8+1 (3, 3, 1*, 0, 1), Przemysław Pawlicki 6+1 (1, 1, w, 3, 1*), Kvech 5 (0, 3, 2, 0), Piotr Pawlicki 10 (3, 3, 3, 1, 0), Hurysz 3 (2, 1, 0), Sadurski 1+1 (1*, 0, 0), Curzytek ns.
Stal: Woźniak 11+2 (2*, 2, 3, 2, 2*), Fajfer 5+1 (2, 1*, 0, 2), Vaculik 3 (3, 2, 2, 3, 3), Miśkowiak 4+2 (2, 0, 1*, 1*, 0), Thomsen 11+2 (1*, 2, 3, 2*, 3), Paluch 4 (3, 0, 1), Stojanowski 1+1 (0, 0, 1*), Pollestad ns.
Bieg po biegu: 1:5, 3:3 (4:8), 3:3 (7:11), 4:2 (11:13), 4:2 (15:15), 3:3 (18:18), 4:2 (22:20, 3:3 (25:23), 3:3 (28:26), 2:4 (30:30), 3:3 (33:33), 3:3 (36:36), 1:5 (37:41), 3:3 (40:44), 1:5 (41:49).


5. kolejka, 17/19 maja

17.05 (18:00): ORLEN OIL MOTOR Lublin - NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra 56:34
Motor: Kubera 9+1 (1*, 3, 3, 2 -), Ciernak 11+2 (3, 2*. 2*, 1, 3), J. Holder 9 (2, 1, 3, 3, -), Lindgren 5+1 (2*, 3, d, 0), Zmarzlik 11 (3, 2, 3, 3, -), Przyjemski 7+1 (3, 2*, 1, 1), Bańbor 4+2 (2*, 1*, 1, 0), Jaworski 0 (0).
Falubaz: Hampel 13 (3, 3, 1, 3, 3), Kvech 0 (0, 0, w, -, -), Jensen 10+1 (0, 2, 2, 2, 2, 2*), Przemysław Pawlicki 1 (1, 0, 0, -), Piotr Pawlicki 3 (1, u, 2, u, -), Rychliński 1 (0, 0, 1), Łopuski 2 (1, 1, 0), Curzytek 4+1 (1, 2, 1*).
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 5:1 (18:6), 4:2 (22:8), 3:3 (25:11), 5:1 (30:12), 4:2 (34:14), 5:1 (39:15), 3:3 (42:18), 2:4 (44:22), 4:2 (48:24), 4:2 (52:26), 3:3 (55:29), 1:5 (56:34).

17.05 (20:30): BETARD SPARTA Wrocław - FOGO UNIA Leszno 57:33
Sparta: Bewley 12+3 (2*, 3, 2*, 3, 2*), Woffinden 13+1 (2, 2*, 3, 3, 3), Kowalski 10+2 (3, 2*, 2*, 3, -), A. Łaguta 9 (3, 3, 3, -), Janowski 8 (0, 3, 3, 1, 1), Kowolik 2+1 (0, 1*, 1), Krawczyk 3+1 (1, 0, 2*), Gusts 0 (0, 0).
Unia: Smektała 4+2 (1, 1*, 1, 1*), Lebedevs 6+2 (1*, 2, 0, 1, 2*), Parnickyj 4 (0, 0, 2, 2, 0), Rew 7 (3, 1, 0, 2, 1), Zengota 7 (2, 1, 1, 0. 3), Mencel 3 (3, 0, 0), Jabłoński 2+1 (2*, t, 0).
Bieg po biegu: 5:1, 1:5 (6:6), 3:3 (9:9), 3:3 (12:12), 5:1 (17:13), 3:3 (20:16), 5:1 (25:17), 4:2 (29:19), 5:1 (34:20), 5:1 (39:21), 3:3 (42:24), 5:1 (47:25), 4:2 (51:27), 1:5 (52:32), 5:1 (57:33).

28.05 (20:30): KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - KS APATOR Toruń 50:40 - przeł. z 19.05
Włókniarz: Michelsen 4 (3, 1, 0, 0), Drabik 10+1 (2, 2, 2, 2, 2*), Woryna 9 (1, 1, 2, 2, 3), Hansen 8+1 (0, 3, 1*, 3, 1), Madsen 12+1 (2, 3, 3, 1*, 3), Halkiewicz 3+2 (2*, 1*, 0), Kupiec 4+1 (3, 0, 1*), Ludwiczak ns.
Apator: Dudek 10+1 (2, *, 3, 2, 2), Lambert 10 (3, 2, 1, 3, 1), Lampart 3+1 (0, 2*, 1, 0), Przedpełski 6+1 (3, 0, 2, 1*, 0), Sajfutdinow 10 (1, 3, 3, 3, 0), Lewandowski 1 (1, 0, 0), Affelt 0 (0, -, -), Kawczyński 0 (w, 0).
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 2:4 (11:7), 3:3 (14:10), 4:2 (18:12), 3:3 (21:15), 3:3 (24:18), 3:3 (27:21), 2:4 (29:25), 3:3 (32:28), 3:3 (35:31), 3:3 (38:34), 3:3 (41:37), 4:2 (45:39), 5:1 (50:40).

28.05 (18:00): EBUT.PL STAL Gorzów - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - przełożony ponownie, wcześniej przełożony z 19.05


6. kolejka, 24/26 maja

26.05 (16;15): BETARD SPARTA Wrocław - EBUT.PL STAL Gorzów 56:34
Sparta: Bewley 8+3 (0, 2, 2*, 2*, 2*), Woffinden 6 (2, 0, 3, 1), Kowalski 10+2 (3, 2*, 1, 1*, 3), A. Łaguta 15 (3, 3, 3, 3, 3), Janowski 8+2 (2*, 2*, 1, 3, 0), Kowolik 4+1 (3, 1*, 0), Krawczyk 5 (0, 3, 2), Mikołajczyk ns.
Stal: Woźniak 2+1 (1*, 0, 1, -, -), Fajfer 1 (0, 1, w, -, -), Vaculik 12+1 (2, 1, 2*, 3, 2, 2), Miśkowiak 3 (0, 0, 3, 0), Thomsen 6+1 (1, 1, 2, 1, 0, 1*), Paluch 6 (2, 3, 0, 1), Stojanowski 4+1 (1*, 3, 0, 0), Pollestad ns.
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 5:1 (11:7), 3:3 (14:10), 5:1 (19:11), 5:1 (24:12), 2:4 (26:16), 1:5 (27:21), 5:1 (32:22), 4:2 (36:24), 5:1 (41:25), 3:3 (44:28), 4:2 (48:30), 5:1 (53:31), 3:3 (56:34).

26.05 (19:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - KS APATOR Toruń 47:42
GKM: Fricke 14 (1, 2, 2, 3, 3, 3), Tarasenko 11+3 (2*, 3, 1*, 0, 3, 2*), Lidsey 5 (0, 0, 0, 3, 2, t), Pludra 6+1 (w, 1, 1, 2*, 1, 1), Doyle zz, Łobodziński 7 (1, 3, 1, 2), Małkiewicz 4+1 (3, d, 1*), Przanowski ns.
Apator: Dudek 7+1 (3, 2, 1*, 1, 0), Lambert 9 (1, w, 2, 3, 3), Lampart 6+3 (2*, 2*, 2*, 0), Przedpełski 7 (1, 3, 3, 0, w), Sajfutdinow 11 (3, 3, 2, 2, 1), Lewandowski 0 (0, 0, 0), Afelt 2 (2, 0, 0), Kawczyński ns.
Bieg po biegu: 1:5, 4:2 (5:7), 2:4 (7:11), 5:1 (12:12), 1:5 (13:17), 3:2 (16:19), 3:3 (19:22), 1:5 (20:27), 3:3 (23:30), 4:2 (27:32), 5:1 (32:33), 3:3 (35:36), 4:2 (39:38), 3:3 (42:41), 5:1 (47:42).

24.05 (18:00): FOGO UNIA Leszno - ORLEN OIL MOTOR Lublin 40:50
Unia: Smektała 6+1 (2, 1*, 0, 3, 0), Lebedevs 12+1 (3, 2, 3, 1*, 0, 3), Kołodziej zz, Rew 5 (2, 1, 1, 1, -), Zengota 7 (0, 1, 3, 2, 1), Mencel 1+1 (1*, 0, d), Jabłoński 4 (2, 0, 2), Parnickyj 5+1 (1*, 3, 0, 1).
Motor: Kubera 12 (3, 3, 2, 2, 2), J. Holder 9+3 (1, 2*, 1*, 3, 2*), Lindgren 4 (0, 2, 1, 1), Cierniak 3+1 (1*, 0, 2, 0, -), Zmarzlik 12 (3, 3, 3, 3, -), Przyjemski 10+1 (3, 2, 2*, 3), Bańbor 0 (0, 0, 0), Jaworski 0 (0).
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 2:4 (8:10), 3:3 (11:13), 4:2 (15:15), 1:5 (16:20), 3:3 (19:22), 3:3 (22:26), 3:3 (25:29), 1:5 (26:34), 4:2 (30:36), 3:3 (33:39), 2:4 (35:43), 1:5 (36:48), 4:2 (40:50).

13.06 (20:00): NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - przeł. z 24.05


7. kolejka, 31 maja / 2 czerwca

  • 31.05 KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
  • 31.05 EBUT.PL STAL Gorzów - FOGO UNIA Leszno
  • 02.06 ORLEN OIL MOTOR Lublin - BETARD SPARTA Wrocław
  • 02.06 KS APATOR Toruń - NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

8. kolejka, 7/9 czerwca

  • 07.06 ORLEN OIL MOTOR Lublin - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
  • 07.06 KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - FOGO UNIA Leszno
  • 09.06 KS APATOR Toruń - EBUT.PL STAL Gorzów
  • 09.06 NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra - BETARD SPARTA Wrocław

9. kolejka, 21/23 czerwca

  • 21.06 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
  • 21.06 FOGO UNIA Leszno - KS APATOR Toruń
  • 23.06 BETARD SPARTA Wrocław - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
  • 23.06 EBUT.PL STAL Gorzów - ORLEN OIL MOTOR Lublin

10. kolejka, 5.7 lipca

  • 05.07 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - BETARD SPARTA Wrocław
  • 05.07 KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - EBUT.PL STAL Gorzów
  • 07.07 KS APATOR Toruń - ORLEN OIL MOTOR Lublin
  • 07.07 NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra - FOGO UNIA Leszno

11. kolejka, 19/21 lipca

  • 19.07 ORLEN OIL MOTOR Lublin - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
  • 19.07 BETARD SPARTA Wrocław - KS APATOR Toruń
  • 21.07 FOGO UNIA Leszno - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
  • 21.07 EBUT.PL STAL Gorzów - NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

12. kolejka, 26/28 lipca

  • 26.07 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - EBUT.PL STAL Gorzów
  • 26.07 NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra - ORLEN OIL MOTOR Lublin
  • 28.07 FOGO UNIA Leszno - BETARD SPARTA Wrocław
  • 28.07 KS APATOR Toruń - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

13. kolejka, 2/4 sierpnia

  • 02.08 ORLEN OIL MOTOR Lublin - FOGO UNIA Leszno
  • 02.08 KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa - ENEA NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
  • 04.08 KS APATOR Toruń - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
  • 04.08 EBUT.PL STAL Gorzów - BETARD SPARTA Wrocław

14. kolejka, 9/11 sierpnia

  • 09.08 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
  • 09.08 FOGO UNIA Leszno - EBUT.PL STAL Gorzów
  • 11.08 BETARD SPARTA Wrocław - ORLEN OIL MOTOR Lublin
  • 11.08 NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra - KS APATOR Toruń
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

echodnia.eu Pożegnanie Pawła Paczkowskiego z Industrii Kielce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski