I liga piłkarek ręcznych

(KOW)
UKS PCM Kościerzyna – Dwójka Profil Nowy Sącz 31:18 (16:9) Bramki: Gutkowska 9, Brzezińska 4, Wójcik 3, Rybakowska 3, Bulkowska 3, Pesel 2, Sus 2, Siekańska 2, Szprengier 1, Leśniak 1, Konofiał 1 - Basta 5, Cempa 5, Sroka 3, Kamińska 2, Ruchała 2, Kawa 1.

Faworytem meczu były gospodynie, które bardzo szybko pokazały, że młody zespół z Nowego Sącza niewiele zdziała.

Spotkanie zaczęło się od prowadzenia Dwójki 3:2, po bramkach Ruchały. Sygnał do ataków w zespole UKS PCM dała Gutowska, która była nie do zatrzymania przez obronę drużyny z Nowego Sącza. Gospodynie szybko odrobiły straty obejmując wysokie prowadzenie. Od 25 minuty miejscowe zdobyły cztery bramki pod rząd schodząc na przerwę z dużą przewagą 16:9.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, a rozpędzone zawodniczki z Kościerzyny seriami zdobywały kolejne bramki. Młoda bramkarka Dwójki Monika Błaszczyk robiła, co mogła, ale pozbawiona skutecznej obrony koleżanek niewiele była w stanie zdziałać.