Pawel Panus
Pawel Panus
Zespół Krakowiaka SG Kraków w ostatniej sekundzie uratował w Kielcach punkt.

AZS UJK Kielce - Krakowiak 29:29 (14:18)

Bramki dla Krakowiaka: Put 9, Szlęzak 5, Jakubowski 4, Smaga 4, Cupisz 3, Dziedzic 2, Chorąży 2.

Krakowianie po raz drugi w ciągu tygodnia udali się do stolicy województwa świętokrzyskiego i znów mogli, a wręcz powinni wygrać mecz. W 44 minucie podopieczni Krzysztofy Petrykowskiej prowadzili 27:17 i przestali grać. W efekcie gospodarze zaczęli odrabiać straty i w 60 minucie wyszli na prowadzenie 29:28. W ostatniej akcji meczu krakowianie, którzy przez 16 minut zdobyli tylko jedną bramkę, wywalczyli rzut karny. Do piłki podszedł Karol Put i uratował honor swojej drużyny.

Za tydzień Krakowiak zagra w Przeworsku z Orłem, a pierwszy mecz w Krakowie 15 października.