II liga siatkarzy. Wyciągnęli wnioski z przegranego seta

(KIER)
Na zakończenie pierwszej rundy zespół Contimaksu zainkasował w Rzeszowie trzy cenne punkty.

AKS V LO Rzeszów - Contimax MOSiR Bochnia 1:3 (25:21, 21:25,11:25,16:25)

Contimax: Jarzyna, Samborski, Stajer, Konieczny, Kącki, Zmarz, Luks (libero) oraz Góra.

W pierwszym secie siatkarze Contimaksu Bochnia objęli prowadzenie 12:9 i nieoczekiwanie w ich grze coś się zacięło. Drużyna gospodarzy bardzo dobrą zagrywką i ryzykownymi atakami najpierw doprowadziła do stanu 12:12, a za moment objęła prowadzenie 16:13, które utrzymała do końca partii.

- Nie było w naszym zespole właściwej reakcji na ataki przeciwników, nie funkcjonował nasz blok. Bezlitośnie wykorzystali to nasi rywale - powiedział trener Contimaksu Robert Banaszak.

Drugiego seta goście rozpoczęli od prowadzenia 3:0. Szybko wyciągnęli wnioski z przegranej partii. Poprawili przyjęcie, skutecznie atakowali środkiem i ze skrzydeł.

Bocheńscy siatkarze zdecydowanie poprawili zagrywkę, świetnie w dalszej fazie meczu funkcjonował ich blok, z którym zupełnie nie radzili sobie rzeszowianie, zwłaszcza w trzecim secie.