IV liga: Clepardia w meczu z Orłem miała świetny finisz [ZDJĘCIA]

Tomasz Bochenek
Orzeł Piaski Wielkie - Clepardia Kraków
Orzeł Piaski Wielkie - Clepardia Kraków Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Orzeł Piaski Wielkie uległ w IV-ligowym meczu Clepardii 1:3. Goście, dzięki świetnej końcówce, odcięli się od serii siedmiu porażek.

Orzeł prowadził po ładnym strzale Szaronia. Do 80 minuty, kiedy to z kornera dośrodkował Kupiec, a celnie główkował Kowalczyk. Goście poszli za ciosem. - Z bezpańskiej piłki strzelili, po błędzie naszego obrońcy - mówi trener Orła Jan Cyniewski o golu na 1:2.

Jego autor, Michalski, dobił gospodarzy, gdy zupełnie się otworzyli, a Kania wykonał akcję lewą stroną. - W końcu to nam szczęście dopisało. Wcześniej to my traciliśmy punkty w ostatnich minutach - przypomina Jan Miczek, kierownik drużyny Clepardii.

- Przegraliśmy wygrany mecz - komentuje Cyniewski.

Orzeł Piaski Wielkie - Clepardia Kraków 1:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Szaroń 38, 1:1 Kowalczyk 80, 1:2 Michalski 83, 1:3 Michalski 90+2.
Orzeł: Toporowski - A. Wiśniewski, Studnicki, Wolak, Lepiarz - Kapera (70 Śliski), Szaroń, Petho, Wajda, Jurek (70 Sawczuk) - Kozieł.
Clepardia: Murzański - P. Sajdak, Kowalczyk, Kupiec, Bem (63 Marek) - J. Mączyński (46 Błasiak), Wojniak, Próchno, Kawa (90 Zięba), Kania - Michalski.
Sędziował: R. Wilk (Kraków). Żółte kartki: Lepiarz - Kowalczyk, Michalski. Widzów: 60.