IV liga, grupa zachodnia: wyniki meczów 12. kolejki (22-23 października)

Tomasz Bochenek
Joanna Urbaniec / Polskapress
12. kolejka grupy zachodniej małopolskiej IV ligi jest okrojona, z powodu opadów deszczu w dniach poprzedzających weekend przełożono na inne terminy dwa mecze. Nie zagra teraz m.in. prowadząca w tabeli Cracovia II.

Hutnik pokonał TS Węgrzce 2:0 w meczu, który odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią obok stadionu na Suchych Stawach. Obie bramki zdobył w II połowie Mateusz Król.

W pojedynku oświęcimsko-andrychowskim (Unia - Beskid) gole nie padły. Natomiast w Skawinie drugie zwycięstwo w tym sezonie odniosła Skawinka, która - mając w składzie siedmiu młodzieżowców - pokonała Dalin. Gospodarze prowadzili już od 3 minuty, po trafieniu Adama Bochyńskiego.

IV liga grupa zachodnia - 12. kolejka

TS Węgrzce - Hutnik 0:2 (0:0). Bramki: 0:1 Król 63, 0:2 Król 85.

Skawinka - Dalin Myślenice 3:1 (1:0). Bramki: 1:0 Bochyński 3, 2:0 Myśliwiec 66, 2:1 Wojtan 70, 3:1 Michniak 72. RELACJA Z MECZU

Unia Oświęcim - Beskid Andrychów 0:0

Sosnowianka - Proszowianka 1:0 (0:0). Bramka: 1:0 Madejski 86

Pcimianka - Jutrzenka Giebułtów 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 Bieszczanin 12, 1:1 Burkat 67, 2:1 Olszanicki 77.

Wiślanka Grabie - Iskra Klecza 1:1 (0:1). Bramki: 0:1 Ł. Rupa 23, 1:1 Kiwacki 54.