Jak Vanna Ly kupował Wisłę Kraków. Kulisy kuriozalnej transakcji

  • Dziennik Polski

Piotr Tymczak

Prezentujemy ułożone chronologicznie najważniejsze fakty dotyczące sprzedaży piłkarskiej spółki przez TS Wisła Kraków zagranicznym inwestorom Vannie Ly i Matsowi Hartlingowi. Klikając kolejne zdjęcia w GALERII można przeczytać co wydarzyło się do tej pory w związku z tą tajemniczą transakcją.

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.01.2019, 04:55

W Wiśle mecze piłkarskie pilnował Jaguar tym co Misiek płacił z haraczy i te Jaguary powiniem pan Vanna Ly zabrać ze sobą do Kambodzy i porządnie wytresować

08.01.2019, 23:50

głowa do góry, nie wszystko stracone!Cała nadzieja w ryżym!PRZELEW BANKOWY ZBĘDNY! Po szmal zgłoście się do ryżego, tego, który zbudował nam zieloną wyspę za bilion zł długów!
On się tym zajmie. Nie takie sprawy rozwiązywał! Najlepiej poszło mu ze szmalem tych,którzy oszczędzali w OFE!Kilka minut i 150 mld poszło, nie wiadomo na co!
Przecież ostatnio otrzymał z Brukseli miliardy €uro, jeszcze wszystkiego nie rozdał swoim przydupasom! Wykupi Wisłę, Odrę też, a nawet Missisipi i Amazonkę jak zajdzie taka potrzeba,wszak wały przeciwpowodziowe już zbudował!

08.01.2019, 22:24

usnęlo?

08.01.2019, 22:23

sie kojarzy z zakupem stoczni w Gdańsku ....jakiś Katarczyk,Turek czy cuś....................

08.01.2019, 22:04

Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całej Polski!

www.onatakty.1k.pl

Załóż konto za friko! Podglądaj.

08.01.2019, 12:58

tylko nie władze Wisły i Krakowa! Dobrze to o nich raczej nie świadczy!!!1

08.01.2019, 11:08

Wyników nie było i nie będzie.To taki sport,że wstyd by było gdyby ktoś z zewnątrz ośmielił się coś wykazać.To taki sport gdzie wystarcza pomruk na trybunach przed komputerkami.

08.01.2019, 09:26

czołgają w podzięce za wyzwolenie i prawdziwie wolną bandycką melinę jaką dziś mamy.

08.01.2019, 09:17

Alelega luxembourg, "pan" vanna (jakis slup w wyswiechtanej kurtce), 400ha, szkolki "na zdjeciach" w Chinach...Gdyby "pan" vanna wymyslil sobie taki business plan w Chinach to po aresztowaniu w ciagu 2-3 tygodni wisialby. W Krakowie jakis przyglup zwany prezydentem marnuje swoj czas na spotkania z jakimis drbnymi oszustami. Szukajac w Warszawie ksiegowego, sluchajac potencjalnych biur, zorientowalam sie szybko ze Polska to nadal kraj ktory jest idealnym miejscem dla wszelkiej masci oszustow. Oszustow ktorzy w swietle prawa przejmuja co chca.

08.01.2019, 08:39

Gangsterka