0-1 Chochorowski 12, 1-1 Czubin 18, 2-1 Jochymek 57.

Jordan Jordanów - Gród Podegrodzie 2-1 (1-1)

Jordan: Teper - Czubin, Harwat, Proszek, Macias, Matusiak, Skwarek, Balcer, Jochymek, Wójtowicz, Figura, ponadto grali: Pęcek, Pyrtek, Flaka.

Gród: Skut - Szlaga, Zaryczny, Luciuga, Plata, Chochorowski, Biel, Kubacki, Ciągło, Kostrzewa, Szabla, oraz Kruczek.

Trampkarze starsi Jordana Jordanów mistrz podhalańskiej I ligi zrobili mały krok w kierunku awansu do małopolskiej ligi trampkarzy starszych wygrywając pierwszy barażowy mecz z mistrzem grupy nowosądeckiej Grodem Podegrodzie 2-1. Drużyna Grodu na tle filigranowych zawodników Jordana prezentowała się pod względem fizycznym wyśmienicie, ale na szczęście w piłce nożnej nie wzrost, warunki fizyczne decydują o wynikach meczów. Wszak decydującą bramkę dającą gospodarzom zwycięstwo zdobył najmniejszy na boisku Szymon Jochymek.

Zanim jednak doszło do tej sytuacji pierwszą bramkę w 12 minucie zdobyli zawodnicy Podegrodzia wykorzystując kiks obrońcy Jordana w polu karnym. Precyzyjnym strzałem z około 11 metrów popisał się Chochorowski. W 18 minucie doszło do wydawać by się mogło niemożliwej sytuacji, po jedynym w tym meczu rzucie rożnym dla Jordana głową do bramki piłkę skierował Czubin. W pierwszej połowie licznie zgromadzeni na stadionie kibice (głównie rodzice i znajomi młodych piłkarzy) oglądali jeszcze kilka wyśmienitych akcji Jordana. Z kolei zawodnicy Podegrodzia bazujący na wyśmienitych warunkach fizycznych grali najprostszą możliwie piłkę posyłając raz po raz długie podania na swoich rosłych napastników, którzy siali popłoch w szykach obronnych Jordana.

Podobny przebieg miała druga połowa meczu, w której obie drużyny stanęły przed szansami na zmianę wyniku. W 57 minucie wspomniany już Jochymek wyłuskał piłkę z pod nóg przerastającego go o dwie głowy rywala i w mistrzowski sposób umieścił futbolówkę w bramce rywali. Na zakończenie meczu szansę na podwyższenie wyniku miał jeszcze Macias, ale z 7 metrów strzelił wprost w bramkarza. Drużynę Jordana czeka w Podegrodziu trudny mecz w rewanżu, który zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca.

W meczu trampkarzy młodszych Wierchy Rabka przegrały z Grodem Podegrodzie 0-7. Rewanż, podobnie jak u trampkarzy starszych, 25 czerwca.