Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 10-11 listopada

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 10-11 listopada

red/ab

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 10-11 listopada
Terminarz imprez sportowych w Małopolsce 10-11 listopada 2018.
Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 10-11 listopada
PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa:

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (s. 20.30)

I liga:
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka (s. 17)
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa (n. 18)

III liga:
Hutnik Kraków - Avia Świdnik (s. 13)

TEST. Jak dobrze znasz stadiony w Małopolsce?

IV liga, grupa zachodnia:
Clepardia Kraków - Jawiszowice (s. 11)
Jutrzenka Giebułtów - Słomniczanka (s. 11.30)
Olkusz - Orzeł Piaski Wielkie (s. 13)
Beskid Andrychów - Kaszowianka (s. 13.30)
Orzeł Ryczów - Węgrzcanka (s. 13.30)
Górnik Wieliczka - Unia Oświęcim (s. 13.30)
Wiślanka Grabie - Dalin Myślenice (s. 13.30)
Pcimianka Pcim - MKS Trzebinia (n. 11)

IV liga, grupa wschodnia:
Unia Tarnów - Orkan Szczyrzyc (s. 13)
Glinik Gorlice - Poprad Muszyna (s. 13)
BKS Bochnia - Lubań Maniowy (s. 13)
Tarnovia - Watra Białka Tatrzańska (s. 13)
Sandecja II - Dunajec Zakliczyn (n. 11)
Olimpia Pisarzowa - CanPack Okocimski Brzesko (n. 13)
Drwinia - Szaflary (n. 13)
Barciczanka - Limanovia (pn. 13)

I liga kobiet:
Wanda Kraków - ISD-AJD Częstochowa (s. 12
Rysy Bukowina Tatrzańska - Rekord Bielsko-Biała(n. 12, w Białce Tatrzańskiej)

Centralna Liga Juniorów
U-18:
Cracovia - Wisła Kraków (n. 14.30, stadion Garbarni Kraków)
U-17: Cracovia - Juventa Starachowice (n. 12, stadion Garbarni); U-15: Wisła Kraków - Sandecja (pt. 12)

Turniej juniorów o Puchar gen. Monda (s. 9.15, stadion Garbarni)

------------>>> INNE DYSCYPLINY --------->>>
1 »

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45

Wideo