Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 15-16 grudnia

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 15-16 grudnia

redab

Gazeta Krakowska

Gazeta Krakowska

Piłkarze Cracovii zagrają z Pogonią Szczecijn

Piłkarze Cracovii zagrają z Pogonią Szczecijn ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Wykaz imprez sportowych w naszym regionie 15-16 grudnia.
Piłkarze Cracovii zagrają z Pogonią Szczecijn

Piłkarze Cracovii zagrają z Pogonią Szczecijn ©Andrzej Szkocki/Polska Press

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa:
Cracovia - Pogoń Szczecin (s. 15.30)
Halowe Mistrzostwa Krakowa (żacy i orlicy: s. 8, n. 8, hala Com Com Zone w Krakowie; młodziki i trampkarze: s. 13.30, n.9, sztuczne boisko pod balonem Com Com Zone)

SIATKÓWKA
I liga mężczyzn:
AZS AGH Kraków - KPS Siedlce (s. 15)
I liga kobiet: Grupa Azoty PWSZ Tarnów - AZS Politechniki Śląskiej Gliwice (s. 18)
II liga kobiet: Pogoń Proszowice - Sokół Radzionków (s. 15.30), Maraton Krzeszowice - Marba Sędziszów Małopolski (s. 18)

KOSZYKÓWKA
I liga mężczyzn:
AZS AGH Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg (s. 19.30)
I liga kobiet: Good Lood AZS Politechnika Krakowska - JAS FBG Zagłębie Sosnowiec (n. 16)
II liga mężczyzn: Wisła Kraków - Hensfort Przemyśl (n. 19)
II liga kobiet: Ikar Niepołomice - MLKS-MOS Rzeszów (s. 14), MKS Pałac Młodzieży Be ComplEat Tarnów - AZS Politechnika Szkoła Gortata (s. 16), Żak Nowy Sącz - Wisła CanPack II Kraków (n. 11)

PIŁKA RĘCZNA
I liga kobiet:
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - MTS Żory (n. 16.30)
II liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - HLB Buskowianka Busko-Zdrój (s. 18)

BOKS
Turniej O Złotą Rękawicę Wisły
(s. 11 i 16, n. 11 - finały; hala Wisły Kraków)

STRZELECTWO
Otwarte Mistrzostwa Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego
(s. 8.15, 16 - finały; n. 8.15, 16 - finały; strzelnica pneumatyczna w nowej hali Wisły Kraków)

PŁYWANIE
Zimowe mistrzostwa Małopolskie w kategorii 10-12 lat
(s. 10 i 16, n. 10, pływalnia w Zabierzowie)






DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:




TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45

Wideo