Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 22-24 czerwca

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 22-24 czerwca

Zdjęcie autora materiału
Artur Bogacki

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 22-24 czerwca

©Pixabay

Terminarz zawodów sportowych w naszym regionie. Sezon piłkarski jeszcze się nie skończył.
Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 22-24 czerwca

©Pixabay

PIŁKA NOŻNA
Sparingi: Babia Góra Sucha Beskidzka - Wisła Kraków (s. 12)
Bruk-Bet Termalica - Podbeskidzie Bielsko-Biała (s. 13)

Baraż o awans do III ligi: Barciczanka - Hutnik Kraków (n. 15, bez udziału kibiców gości)
Baraż o miejsce w Centralnej Lidze Juniorów U-19: Garbarnia Kraków - Elana Toruń (pn. 17)
Baraż o miejsce w CLJ U-15: Cracovia - Resovia (pt. 17.30, boisko przy ul. Wielickiej)
Baraż o miejsce w CLJ U-17:
Wisła Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (s. 15)

Klasa A Myślenice:
Wrzosy Osieczany - Clavia Świątniki Górne (s. 16)
Topór Tenczyn - Wróblowianka Kraków (s. 17)
Skalnika Trzemeśnia - Trzebunia (s. 17)
Lubomir Wiśniowa - Rudnik (s. 17)
Beskid Tokarnia - Górki Myślenice (s. 17)
Rokita Kornatka - Iskra Głogoczów (s. 17)
Gościbia II Sułkowice - Dziecanovia (s. 17)
Orzeł Nowa Wieś - Jordan-Sum Zakliczyn (s. 17)

Baraże o miejsce w klasie A Podhale: Orawa Jabłonka - Lepietnica Klikuszowa (s. 17), KS Zakopane - KS Łapsze Niżne (s. 18)

III Międzynarodowy Turniej Bronowianka Cup dla chłopców z rocznika 2010 (s. 9-17.30, n. 9.15-15.30, boisko Bronowianki)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE
Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
(s. 10, n. 9, tor kajakowy przy ul. Kolnej w Krakowie)

KOLARSTWO GÓRSKIE
Małopolska Liga Kolarska MTB - Wyścig o Puchar Wójta Gminy Pcim
(s. 10, Pcim, Leśna Polana)

LEKKOATLETYKA
Summer Run - Bieg Na Jeziorem Rożnowskim
(n. 10.45, Gródek nad Dunajcem, start i meta przy plaży
Nidec X Bieg w pogoni za Żubrem o Puchar Burmistrza Miasta Niepołomice (n. 12, Niepołomice, start i meta przy zamku)

STRZELECTWO
Eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
(w. 10, n. 8, strzelnica LOK w Tarnowie, ul. Krzyska 17)


MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ ROSJA 2018:









Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo