Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 24-25 listopada

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 24-25 listopada

Zdjęcie autora materiału
Artur Bogacki

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

W sobotę Cracovia gra ze Śląskiem

W sobotę Cracovia gra ze Śląskiem ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

W sobotę Cracovia gra ze Śląskiem

W sobotę Cracovia gra ze Śląskiem ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa:
Cracovia - Śląsk Wrocław (s. 20.30)
I liga: Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie (s. 16), Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów (s. 17)
Centralna Liga Juniorów - U-18: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (s. 12, stadion w Zabierzowie)

HOKEJ
I liga:
UKH Unia Oświęcim - SMS Toruń (s. 15.30, n. 19)

KOSZYKÓWKA
I liga mężczyzn:
AZS AGH Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno (s. 18.30)
II liga mężczyzn: MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS UJK Kielce (s. 15)
II liga kobiet: AZS Politechnika Szkoła Gortata - Contimax MOSiR Bochnia (s. 11), Wisła CanPack II Kraków - MLKS MOS Rzeszów (s. 14)

PIŁKA RĘCZNA
I liga mężczyzn:
MTS Chrzanów - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski (s. 18)
II liga kobiet: Cracovia 1906 - Imperium FutureNet II Katowice (s. 19, hala przy al. Focha)
II liga mężczyzn: MOSiR Bochnia - UKS MOSM Vocare BPO Bytom (s. 18)

SIATKÓWKA
I liga kobiet:
Grupa Azoty PWSZ Tarnów - 7R Solna Wieliczka (s. 18)
I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - Gwardia Wrocław (s. 15)
II liga mężczyzn: Kęczanin Kęty - TKS Auto Partner Tychy (s. 15.30), MKS Andrychów - Wie-Druk MKS II Będzin (s. 17)
II liga kobiet: Pogoń Proszowice - LUK AZS UMCS Lublin (s. 15.30)

PŁYWANIE
Mistrzostwa Małopolski – w kategoriach 13 lat i starsi
(s. 9, 15.30, basen w Oświęcimiu)
II Sobota Pływacka, Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu (n. 10.15, 15.30, basen w Oświęcimiu)





DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:




TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 19 39 11 6 2 30-17
2 Legia Warszawa Live 19 36 10 6 3 31-18
3 Jagiellonia Białystok Live 19 32 9 5 5 33-28
4 Lech Poznań Live 19 30 9 3 7 31-23
5 Piast Gliwice Live 19 30 8 6 5 26-22
6 Korona Kielce Live 19 30 8 6 5 25-23
7 Wisła Kraków Live 19 29 8 5 6 33-28
8 Pogoń Szczecin Live 19 28 8 4 7 26-23
9 Arka Gdynia Live 19 24 6 6 7 27-25
10 Zagłębie Lubin Live 19 24 7 3 9 30-30
11 Cracovia Live 19 24 6 6 7 18-20
12 Miedź Legnica Live 19 20 5 5 9 21-35
13 Wisła Płock Live 19 19 4 7 8 27-34
14 Śląsk Wrocław Live 19 18 4 6 9 26-28
15 Górnik Zabrze Live 19 17 3 8 8 23-33
16 Zagłębie Sosnowiec Live 19 12 2 6 11 22-42

Wideo