Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce: 25-27 maja

Artur Bogacki
Artur Bogacki
W sobotę i niedzielę w Tauron Arenie zagra siatkarska reprezentacja Polski
W sobotę i niedzielę w Tauron Arenie zagra siatkarska reprezentacja Polski Andrzej Banas / Polska Press
Terminarz imprez sportowych w naszym regionie od piątku do niedzieli. Od ekstraklasy do klasy okręgowej.

RUGBY
Ekstraliga:
Juvenia Kraków - Skra Warszawa (s. 15)

PIŁKA RĘCZNA
I liga mężczyzn:
SPR Tarnów - MTS Chrzanów (s. 16)

KOLARSTWO
Małopolska Joy Ride Festiva
l pt., s. n. Kluszkowce, góra Wdżar); m.in. Marin Whip Contest (pt. 19), Cyklokarpaty Maraton (s. 11), Puchar Polski w downhillu (n. 8.30 - finały),
Puchar Szlaku Solnego MTB (n. 10, Spytkowice)

SIATKÓWKA
Liga Narodów mężczyzn:

Polska - Rosja (s. 16)
Korea Płd. - Kanada (s. 19)
Polska - Kanada (n. 16)
Rosja - Korea Płd. (n. 19, wszystkie mecze w Tauron Arenie Kraków)

Turniej finałowy MP młodziczek (eliminacje - pt. 9, s. 10; półfinały - s. 19; mecz o 3. miejsce n. 10; finał - n. 12)

LEKKOATLETYKA
V Bieg Sieprawska Piątka
(s. 9.30, Siepraw, kompleks sportowy Słoneczny Park)
Bieg na Zamek po Miecz Spycmira (n. 9., start: park biegowy "Marcinka" przy ul. Harcerskiej, meta: ruiny zamku)

PŁYWANIE
Puchar Solnego Mias
ta (s. 9, pływalnia w Wieliczce)
Puchar Burmistrza Nowego Targu (n. 9, pływalnia w Nowym Targu)

PIŁKA NOŻNA

II liga:
Garbarnia Kraków - Warta Poznań (s. 17)

Centralna Liga Juniorów U-19:
Cracovia - MOSP Białystok (s. 12, boisko przy ul. Wielickiej)

CLJ U-17:
Cracovia - Motor Lublin (n. 14, boisko w Michałowicach)

CLJ U-15:
AP 21 Kraków - Sandecja (s. 12, boisko przy ul. Dekerta)
Wisła Kraków - Korona Kielce (s. 13, boisko przy ul. Reymonta)

I liga kobiet:
Tarnovia - Rysy Bukowina Tatrzańska (n. 16)

II liga kobiet:
Bronowianka Kraków - Respekt Myślenice (s. 12)

PIŁKA NOŻNA

III liga:
Wiślanie Jaśkowice - Unia Tarnów (s. 17, w Skawinie)
Soła Oświęcim - JKS Jarosław (s. 17)
MKS Trzebinia - Spartakus Daleszyce (s. 17)

IV liga, grupa zachodnia:
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów (s. 11)
Orzeł Piaski Wielkie - Wiślanka Grabie (s. 17)
Dalin Myślenice - Clepardia Kraków (s. 17)
Iskra Klecza - Pcimianka (s. 17)
KS Olkusz - Sosnowianka Stanisław Dolny (s. 17.30)
Górnik Wieliczka - Beskid Andrychów (n. 11)
Hutnik Kraków - TS Węgrzce (n. 17)

IV liga, grupa wschodnia:
Barciczanka - Tarnovia (pt. 18)
Sandecja II - Tuchovia (s. 11)
BKS Bochnia - Lubań Maniowy (s. 17.30)
Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska (s. 18)
Limanovia - Wolania Wola Rzędzińska (n. 15)
Poprad Muszyna - Polan Żabno (n. 16)
GKS Drwinia - Tymbark (n. 17)
Olimpia Pisarzowa - Poprad Rytro (n. 17)

PIŁKA NOŻNA

Klasa okręgowa Chrzanów:
Halniak Maków Podhalański - Zatorzanka (s. 11)
Kalwarianka - Naroże Juszczyn (s. 11)
Tempo Białka - Niwa Nowa Wieś (s. 11)
Dąb Paszkówka - Żarki (s. 17)
Garbarz Zembrzyce - Brzezina Osiek (s. 17)
Nadwiślanin Gromiec - Zagórzanka (s. 17)
Jawiszowice - Chełmek (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa I:
Sokół Kocmyrzów - Przemsza Klucze (s. 11)
Zieleńczanka Zielonki - Nowa Proszowianka (s. 11)
Przebój Wolbrom - Orzeł Iwanowice (s. 17),
Spóinia Osiek-Zimnodół-Zawada - Prądniczanka Kraków (s. 17)
Bolesław Bukowno - Grębałowianka Kraków (s. 18)
Strażak Przybysławice - Piliczanka (n. 17)
Bibiczanka - Słomniczanka (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa II:
Wieczysta Kraków - Skawinka Skawina (s. 12)
Kmita Zabierzów - Piast Wołowice (s. 15)
Prokocim Kraków - Nadwiślan Kraków (s. 15)
Świt Krzeszowice - Iskra Radwanowice (s. 17)
Wisła Jeziorzany - Bronowianka Kraków (s. 18)
Błękitni Modlnica - Borek Kraków (s. 18)
Garbarnia II Kraków - Kaszowianka (n. 11)

Klasa okręgowa Kraków, grupa III:
Orzeł Myślenice - Wolni Kłaj (s. 17)
Karpaty Siepraw - Gdovia (s. 17)
Gościbia Sułkowice - Czarni Staniątki (s. 17)
Raba Dobczyce - Tempo Rzeszotary (s. 17)
Radziszowianka - Targowianka (s. 17)
Pasternik Ochojno - Węgrzcanka (s. 17)
Mogilany - Zielonka Wrząsowice (s. 17.30)

PIŁKA NOŻNA

Klasa okręgowa Nowy Sącz:
Sokół Słopnice - Zalesianka (s. 17)
Orkan Szczyrzyc - Płomień Limanowa (s. 17)
Huragan - Waksmund - Jarmuta Szczawnica (n. 14)
Ogniwo Piwniczna-Zdrój - Szaflary (n. 16)
Orkan Raba Wyżna - Gród Podegrodzie (n. 17)
Ujanowice - Orzeł Wojnarowa (n. 17)
Rupniów - Skalink Kamionka Wielka (n. 17)
Bobowa - Kolejarz Stróże (n. 18)

Klasa okręgowa Tarnów, grupa I:
Pagen Gnojnik - Rylovia (s. 14)
Okocimski Brzesko - Tarnavia (s. 17)
Radłovia - GOSiR-Novi Rzezawianka (s. 17)
Olimpia Bucze - Strażak Mokrzyska (s. 18)
Olimpia Kąty - Sokół Borzęcin (n. 17)
Naprzód Sobolów - Jadowniczanka (n. 18)
Orzeł Dębno - Sokół Maszkienice (n. 18)

Klasa okręgowa Tarnów, grupa II:
Olimpia Wojnicz - Polan II Żabno (s. 17)
Metal Tarnów - Skrzyszów (s. 17)
Łukovia - Wietrzychowice (s. 18)
Dunajec Zbylitowska Góra - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (s. 18)
Śmigno - Wisła Szczucin (n. 11.30)
Gromnik - Zorza Zaczarnie (n. 17)
Dunajec Zakliczyn - Ciężkowianka (n. 17)

Wideo

Materiał oryginalny: Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce: 25-27 maja - Gazeta Krakowska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie