Karaiby po sądecku

DW
SQUASH. Rozegrano czwarty z zaplanowanych dwunastu turniejów o Grand Prix Nowego Sącza. Zwyciężył Dariusz Dutka, umacniając się tym samym na pozycji lidera.

Drugie miejsce zajął Piotr Sromek, a na trzeciej pozycji uplasował się Shane Byron. Ten zawodnik z Karaibów w poprzednim turnieju uplasował się na miejscu pod koniec stawki. Tym razem przekonał, że drzemią w nim spore możliwości. W meczu o wejście do finałowej "czwórki" przegrał co prawda pierwszego seta w konfrontacji z Klaudią Borek, ale w kolejnych dwóch partiach wykazał wyższość nad młodą zawodniczką.

W klasyfikacji generalnej prowadzi Dariusz Dutka, mający na koncie 93 pkt. Wyprzedza on Piotra Sromka - 75 i Marka Smagę - 55 pkt. Najlepsza z pań, wspomniana Klaudia Borek, zajmuje 7. miejsce z 21 punktami.