Klasa A Chrzanów

PAN
Wolanka Wola Filipowska - Regulice 1-0 (1-0)

1-0 Jochymek 30 (samobójcza)
Sędziowała Joanna**Ściepura (Olkusz).Wolanka: M. Łabuzek - Kieres, Marcin Filipek, Dorynek, Grzebinoga - Kalęba, Korbiel (70 G. Łabuzek), Starzykiewicz, Kępka - P. Filipek (80 Kocot), Święszek. Regulice: Wachnicki - Śliz (70 B. Ciołek), Gędłek, Kozioł, J. Ciołek - K. Ciołek, Mamoń, Kadłuczka, Mazur - Jochymek (46 Turek), Matusik (75 Piwowarczyk).
Grająca niemal całkowicie w rezerwowym składzie Wolanka szczęśliwie pokonała Regulice. O wszystkim zadecydowała sytuacja z 30 min. Po rzucie rożnym na bramkę gości strzelał Dorynek, a pechowo interweniujący Jochymek wepchnął futbolówkę do własnej bramki. Wcześniej gra była w miarę wyrównana, z lekkim wskazaniem na Regulice. Piłkarze tej drużyny jednak nie potrafili pokonać bramkarza rywali, dogodne sytuacje zmarnowali m.in. Matusik i Mazur.
Po zmianie stron przyjezdni jeszcze mocniej ruszyli do ataku, lecz Wolanka bardzo dobrze się broniła. Gola mogła stracić po rzutach wolnych, ale gościom brakowało precyzji. Gospodarze kilkakrotnie bliscy byli zdobycia kolejnego gola po kontrach. Piłka wpadła nawet do siatki, ale pani arbiter gola nie uznała (będący na spalonym Kępka niepotrzebnie dotknął futbolówki po uderzeniu Święszka). (ART)
Tęcza Tenczynek - Unia Kwaczała 9-0 (4-0)
1-0 M. Izdebski 21, 2-0 Stala 30, 3-0 Kot 38, 4-0 Pałka 43, 5-0 Kot 48, 6-0 Pałka 50, 7-0 Sudoł 72, 8-0 Kot 76, 9-0 Kuciel 86.Sędziował Jacek Kijak (Chrzanów). Widzów 100.Tęcza: K. Knapik (77 Mędrecki) - Nowotarski, P. Kurdziel, Ł. Izdebski, (58 Kuciel), M. Izdebski (52 G. Izdebski), G. Stala (70 R. Sudoł), Filar, Wosik, Kot, Czak, Pałka.
To był typowy mecz do jednej bramki, w którym beniaminek rozbił spadkowicza z IV ligi. Gospodarze prowadzenie o objęli po dośrodkowaniu Czaka z rzutu rożnego i strzale głową M. Izdebskiego. Młody pomocnik Tęczy Czak zaliczył drugą asystę, podając piłkę Stali tuż przed bramkę. Goście mieli dwie okazje, najpierw Knapik obronił po strzale z rzutu wolnego, później obronił rzut karny! Po tych pudłach gracze z Kwaczały już się nie podnieśli, po akcji Stali Kot z bliska strzelił trzeciego gola i było po meczu. Tuż przed przerwą znów dogrywał Czak, a Pałka uzyskał czwartego gola. Po zmianie stron trwał nadal festiwal strzelecki w wykonaniu graczy z Tenczynka. Głównymi postaciami spektaklu był dogrywający Czak i strzelający Kot, a gola zdobył nawet prezes gospodarzy Sudoł. (PAN)
Korona Lgota - Start Kamień 5-0 (5-0)
1-0 Dąbek 6, 2-0 Dziedzic 14, 3-0 Nowak 27, 4-0 Dziedzic 31, 5-0 Drygała 45.Sędziował Bogusław Krawczyk (Olkusz). Żółte kartki: K. Kasprzyk, P. Lasoń, Drygała. Widzów 100.Korona: Stryczek - Bartosik, Dąbek (80 Sz. Lasoń), G. Lasoń, Dziedzic, Nowak, Knapczyk, Drygała, Szczurek, P. Lasoń, K. Kapsrzyk. Start: T. Dzierwa - Wosik, L. Dzierwa, Feluś, Wolarek, Kuglin, Sądecki, Paszcza, Celej, Gara, Kowal.
Piłkarze Korony udowodnili, że na swoim terenie są mocni, wygrywają, a ekipa z Kamienia, że wybitnie nie służą im gry w soboty. Wbrew temu, co wskazuje wynik, gra w pierwszej połowie była jeszcze w miarę wyrównana, natomiast po przerwie goście tylko statystowali. Paradoksem jest, że w tym czasie gospodarze nie strzelili ani jednej bramki, choć mieli okazje, co najmniej tyle co w pierwszych 45 minutach. W 6 min Nowak przeprowadził akcję prawą stroną i dośrodkował w pole karne, gdzie Dąbek uderzeniem z pierwszej piłki nie dał szans Dzierwie. Po ośmiu minutach bramkarz Startu znów musiał siegnąć do siatki, gdy w zamieszaniu podbramkowym Dziedzic strzelając na raty podwyższył rezultat. W 27 minucie pogubili się obrońcy z Kamienia, Nowak zagrał piłkę, ale jego koledzy znajdowali się na spalonym, więc pomocnik Korony sam popędził za futbolówką i w sytuacji sam na sam strzelił trzecią bramkę. Czwarty gol był dużej urody, podawał Drygała, a Dziedzic uderzył z 13 metrów i piłka odbiwszy się od słupka wpadła do bramki. Wynik meczu ustalił Drygała, który sfinalizował akcję rozpoczętą przez Nowaka i wypracowaną przez Dziedzica.
(PAN)
W**pozostałych meczach: **Orzeł II Balin - Ruch Młoszowa 2-4 Tempo Płaza - Zagórzanka 0-5, Alwernia II - Trzebinia II 0-4, Żarki - Dulowa 8-2.