Klasa A Chrzanów

pan
Tempo Płaza - Alwernia II 1-2 (0-1)

0-1 Kobyłecki**5,**0-2 Kobyłecki**47,**1-2 Kowalik**55.Sędziował Robert Malik (Chrzanów). Żółte kartki:**M. Siemek,**M. Knapik. Widzów**100.Tempo: Hudzik - Mikołajczyk, Solecki, Sroka (70 Motyl), Głogowski - Jazowski, Domagała, Głownia (46 Kowalik) - Babiarz, Bryłka, Stępień. Alwernia**II: Domurat - P. Siemek, Spuła, M,. Siemek, Klimkowicz - M.Knapik, Lichota, Nahle, Starowicz - Zimnal (85 S. Knapik), Kobyłecki.
Mecz jeszcze dobrze się nie zaczął, a już goście prowadzili 1-0 po tym, jak Kobyłecki wykorzystał swą szybkość i w sytuacji sam na sam nie dał szans Hudzikowi. Alwernia II, która w ostatnich meczach nie przysparzała swym sympatykom powodów do dumy, tym razem zagrała bardzo dobry mecz. Przewaga w wyszkoleniu technicznym i taktycznym tej drużyny była bardzo wyraźna i gracze Tempa w pierwszej połowie mieli tylko jedną bramkową okazję. W 14 minucie bramkarz Alwerni II nie utrzymał piłki w rękach, ale dobijający z bliska Babiarz postawił na wariant siłowy i skończyło się na tym, że piłka poszybowała nad poprzeczką. Na drugą połowę trener Tempa Tomasz Urban wystawił do walki młodego napastnika Kowalika. Było to dobre posunięcie, bo gracz wniósł wiele dobrego do gry miejscowych, ale znów zanim gra się na dobre zaczęła, Kobyłecki oszukał defensywę miejscowych i podwyższył rezultat. Po chwili gol Kowalika dał nadzieję gospodarzom i ci atakowali do samego końca. Najlepsze okazje bramkowe mieli Kowalik oraz w 85 minucie Domagała, po strzale którego piłka przeszła tuż nad poprzeczką. Gracze Alwerni też nie zasypiali gruszek w popiele, na dowód czego okazja M. Knapika, po uderzeniu którego piłka trafiła w słupek.
Korona Lgota - MKS Trzebinia-Siersza II 6-1 (2-1)
Bramki: Dąbek**2, Dziedzic,**M. Bała, Rokita (gol samobójczy), Karbowniczek -**Cienkuszewski. Sędziował Maciej Pytlowski (Oświęcim). Widzów**100.Korona: A. Stryczek - P Bała, Ostrzywilk, Ł. Stryczek, dziedzic, Dąbek, Karbowniczek, M. Bała, Szczurek, P. Lasoń, Janowski (46 Knapczyk). Trzebinia**II: Dobranowski - Wicher, Klimczak, Rokita, Ślusarek, Kuszmir, Cienkuszewski, Jastrzębski, Wielonek, Jachim, Kocięba.
Przed meczem sytuacja kadrowa w obu drużynach była bardzo zła. W ekipie Korony nie mógł zagrać lider Nowak oraz sześciu młodych zawodników, którzy rozpoczęli naukę na uczelniach. Mimo wszystko gospodarzom udało się zebrać 11 zawodników, był też jeden zmiennik. W zespole z Trzebini natomiast był kadrowy dramat. W tym samym dniu grali juniorzy i pierwszy zespół w IV lidze, stąd derbowa konfrontacja w Lgocie miała drugorzędne znaczenie. Doszło do tego, że piłkarz Kocięba, choć stawił się na przedmeczowej zbiórce, wszedł na plac dopiero w 60 minucie, gdyż wcześniej rozegrał godzinę w juniorach i w Lgocie mógł zagrać tylko 30 minut. Grając godzinę w dziesiątkę goście nie mogli myśleć o niczym specjalnym. Gospodarze byli lepsi i pewnie wygrali z sąsiadem zza miedzy. Gola zdobył M. Bała, który w poprzednim sezonie grał w barwach rezerw Trzebini. Najładniejszego gola goście wbili sobie sami, bowiem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Szczurka Rokita uprzedzając Karbowniczka uderzył tak precyzyjnie, że Dobranowski nawet nie zareagował.
Błyskawica Myślachowice - LKS Żarki 0-2 (0-1)
0-1 Adamowicz**31,**0-2 Piegzik**70.Sędziował Marek Dąsal (Wadowice). Widzów**100.Błyskawica: Molęda - Bogusz, Niedbała, Potejko (46 R. Binek), Augustynek (80 Wacławek), Bartosik (60 M. Binek), Tanistra, Pasoń (55 Baster), Zięba, Kępka, Witek. Żarki: Nędza - Ł. Horawa, Z. Horawa, Szkółka, Mrózek, Adamowicz, R. Jesionowski, Szafran, Grzegorczyk, Bębenek, Piegzik.
Mecz pomiędzy czołowymi zespołami w tej lidze porywającym widowiskiem nie był, ale stał na wyrównanym poziomie. Gospodarze zagrali nieskutecznie i dlatego lider wyjechał bogatszy o kolejne punkty. W 31 minucie 17-letni Adamowicz uderzył mocno pod poprzeczkę i Molęda nie poradził sobie z tym uderzeniem. Wynik ustalił Piegzik finalizując oskrzydlający kontratak. W zespole gospodarzy widać było brak kilku zawodników, zwłaszcza tych, którzy potrafią zdobywać gole.
W**innych meczach:** Dulowa - Ruch Młoszowa 2-0, Start Kamień - Arka Babice 3-0, Orzeł II Balin - Tęcza Tenczynek 4-0, Zagórzanka - Wolanka Wola Filipowska 2-0.