1-0 Celej 25, 1-1 Paw 65, 2-1 Rożnawski 80.

Sędziował Rafał Ziach (Chrzanów). Widzów 50.

Regulice: Wachnicki - Śliz, Rożnawski, Starzykiewicz, J. Ciołek - Kadłuczka (75 Kopeć), mamoń, Palka, Turek - Celej, Matusik.

Unia: M. Taborski - Romański, Pilch, Pierzynka, S. Taborski - Niziołek, Bachowski, Kapista, Kulawik - Jaśko, Paw.

Derbowe starcie zespołów z Gminy Alwernia toczyło się pod dyktando goście, ale zakończyło sukcesem gospodarzy. Regulice przystąpiły do rozgrywek niemal z marszu, w zespole z Kwaczały trener Grzegorz Krzysiak odmłodził skład i drużyna ta dominowała w środkowej strefie boiska. Gospodarze stworzyli dobrą akcję w 20 minucie gdy po akcji lewa strona Turka i strzale Matusika piłka nieznacznie minęła słupek. Po chwili Matusik był w sytuacji sam na sam, ale zarówno on jak i bramkarz Unii nie trafili w piłkę, natomiast wszystko jak trzeba zrobił Celej uderzając z narożnika pola karnego do bramki. Goście mogli szybko odrobić straty, ale Wachnickiego uratowała poprzeczka po strzale jednego z graczy z Kwaczały. W drugiej połowie nasiąknięte woda boisko nie ułatwiało piłkarzom zadania i gra toczyła się głownie w środkowej strefie boiska. W 80 minucie gospodarze wywalczyli sobie rzut wolny i pozyskany z Unii Oświęcim Rożnawski w efektowny sposób ulokował piłkę pod poprzeczką zapewniając swej ekipie cenne i prestiżowe zwycięstwo.

Korona Lgota - Wolanka Wola Filipowska 0-1 (0-0)

0-1 Dorynek 65.

Korona: A. Stryczek - Ostrzywilk, Ł. Stryczek, G. lasoń, Wołoszczakiewicz - Drygała, P. Lasoń, Doła (66 Chechelski), Pasoń (83 Piórko) - Nowak, Babecki (75 Kopeć).

Wolanka: P. Filipek - M. Filipek, Kowalski, Skotniczny, W. Pałka (75 Starzykiewicz) - Ciąbor, Kłeczek (46 Noworyta), Łabuzek, Dorynek - Motyl, T. Pałka (65 G. Ślusarczyk).

Zespół Korony Lgota doznał przed sezonem osłabień tracąc swoich czołowych graczy, którzy zmienili pracodawców, którzy zaproponowali im korzystne warunki finansowe. W Koronie za mecze się nie płaci, natomiast piłkarski narybek jest kiepski i zaczyna się to niestety przekładać na wyniki ekipy Stanisława Opacha. Mecz poziomem na kolana nie powalił, ale Wolanka o ta jedna bramkę była lepsza. W 65 minucie Dorynek wyszedł z piłką z głębi pola i strzałem w długi róg zaskoczył A. Stryczka, Potem goście mieli jeszcze dwie wyborne okazje strzeleckie, ale po strzale Skotnicznego piłka trafiła w poprzeczkę, a po strzale Motyla poszybowała tuż obok słupka.

Ruch Młoszowa - Nadwiślanka Okleśna 1-1 (1-1)

1-0 M. Gaj 45, 1-1 Skwarczyński 45.

Ruch: Kozyra - Duda, G. Bartyzel, Nachel, R. Białka (46 Chechelski), DF. Białka, P. Odrzywołek, M. Gaj, M. Odrzywołek, Bartyzel, Brzóska.

Goście zaprezentowali się w Młoszowej godnie i sięgnęli w nagrodę po pierwszy punkt w klasie A. Mogło byc jeszcze lepiej, ale w 10 minucie przyjezdni nie wykorzystali rzutu karnego, a w kilku innych okazjach świetnie spisywał się Kozyra. Ruch też miał swoje okazje i w 25 minucie wyszedł na prowadzenie po strzale z karnego M. gaja (faul na M. Odrzywołku). Rywal tuż przed przerwą wyrównał, a po zmianie stron najlepsze okazje miał M. Odrzywołek, ale wynik już się nie zmienił.

Arka Babice - Orzeł II Balin 4-1 (2-0)

Bramki: Sielski 2, B. Paprot, Kasperczyk - Rojek.

Arka: Proksa - Miękina, Zając, Mianowski, G. Paprot, Kasperczyk, B. Paprot (90 Dziadkiewicz), Kwiatkowski, Sielski (90 Glanowski), Wierzbic, Kościelaniak.

Orzeł nie mógł wystawić optymalnego składu, gdyż o tej samej porze grała swój mecz pierwsza drużyna w Przeciszowie. Arka wykorzystała ten fakt i wysoko pokonała rezerwy czwartoligowca.

W innych meczach:

Nadwiślanin Gromiec - Start Kamień 2-1; Victoria Zalas - Błyskawica Myślachowice 3-2, Kościelec Chrzanów - Tempo Płaza 5-0.

1. Kościelec 2 6 9-1

2. Ruch 2 4 4-2

3. Start 2 3 7-3

4. Orzeł II 2 3 7-4

5. Arka 2 3 5-4

6. Korona 2 3 4-3

7. Błyskawica 2 3 4-4

8. Nadwiślanin 2 3 3-3