Bramki: 1:0 Koczwara 29, 2:0 Pocztowski 65.
Alwernia: Kozyra - Jajko, Klimkowicz, M. Sie-mek, Tekielak - Ficek (46 Zieliński), Lichota (73 Zapotoczny), Łukasik, KoczwaraI (82 Majka) - Chrząszcz, Domurat (56 Pocztowski).
Regulice: Piwowarczyk - J. Ciołek, Banaś, Ginter, P. Matusik - M. Matusik (46 SeremakI, 76 B. Ciołek), Mazgaj, Jamro, Ciombor (53 T. SiemekI) - Sikora, K. TurekI (75 M. Turek).
Sędziował: Dawid Handerski (Wadowice). Widzów: 350.

Derbowe spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy. W 29 min miejscowi dopięli swego. Ze skrzydła zacentrował Ficek, a aktywny tego dnia Koczwara świetnie zamknął tę akcję, strzelił głową i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki.

W przerwie boisko opuścił współautor tego gola. 20 min po wznowieniu gry miejscowi raz jeszcze mogli cieszyć się ze strzelonej bramki - wprowadzony do gry Pocztowski znalazł się bowiem w sytuacji sam na sam z golkiperem, a że Piwowarczyk wyszedł z bramki aż na 16. metr, ułatwił napastnikowi gospodarzy zadanie. Pocztowski nie namyślając się długo, posłał piłkę do siatki nad rywalem.

Goście odpowiedzieli akcją Seremaka, który ograł debiutującego w Alwerni Kozyrę, ale będąc w idealnej sytuacji do zdobycia bramki, strzelił w słupek.
(ŻUK)

Arka Babice - Wolanka Wola Filipowska 5:0 (2:0)
BramkI: 1:0 Kościelniak 31, 2:0 Sabuda 41, 3:0 Bartyzel 60, 4:0 Zając 66, 5:0 Ryba 74 samob.
Arka: Proksa - Miękina, Kwiatkowski, Kasper-czyk, Paprot (68 Jaromin) - F. ZającI, Palka (82 Adamczyk) Bartyzel (78 Frączek), Kasprzyk - Sabuda , Kościelniak (80 Mianowski).
Wolanka: Filipek - Starzykiewicz (61 Żbik), Kieres, Lasoń, Ryba - Kalęba, Kempka, Koczot (46 Święszek), Kłeczek - Gaj, Kowalski (46 Grochal).
Sędziował: Jonasz Kita (Chrzanów).Widzów: 50.

Miejscowi błysnęli skutecznością. Ostre strzelanie rozpoczął w 31 min Kościelniak, trafiając z ostrego kąta w dalszy róg. Wolanka mogła odpowiedzieć bramką z rzutu karnego, ale Starzykiewicz uderzył obok słupka. Jeszcze przed przerwą Sabuda lobował bramkarza strzałem sprzed linii pola karnego.

To nie był koniec emocji w tej części gry - Wolanka znów miała karnego, lecz i tym razem nie padła bramka. Strzał Gaja obronił bowiem Proksa. Po przerwie gospodarze jeszcze podwyższyli wynik: Bartyzel strzelił do siatki głową, Zając po szybkiej wymianie piłki z partnerami, a wynik ustalił Ryba, posyłając futbolówkę do własnej bramki.

(ŻUK)
W innych meczach: Zgoda Byczyna - Tęcza Tenczynek 1:5 (1:2), Przebindowski 15 karny - Ołpiński 10, 50, Kuźnik 38, Czak 70, Kurdziel 85, Zryw Żarki - Start Kamień 3:1 (1:0), Knapik 8, Kurzak 58 karny, Śleziak 86 - Gara 80, Korona Lgota - Dulowa 2:1 (1:1), Dziedzic 35, Stryczek 89 - Cienkuszewski 65, Nadwiślanka Okleśna - Unia Kwaczała 1:0 (1:0), Rożnawski 30 karny , Błyskawica Myślachowice - Victoria Zalas 3:0 (0:0), samob. 53, Łukasik 70, Mendela 80.