TS Węgrzce - Juvenia Prandocin 3:1 (1:1)

Bramki: Kubiak 2, Rożek - Podolecki.

Węgrzce: Turbasa - Chuchro, Twardzik, Piwko, Dobosz - Mzyk (58 Węgrzyn), Waśniowski, Wroński, Kowalczyk (78 Rożek) - Mrózek, Kubiak (65 Kurzdym).

Juvenia: Kuś - Ząbczyński, Pater, Dominik, Dejworek, Puchała, Kolano, Zębala, Włodarczyk (60 Komenda), Podolecki, Kolasa (60 Szarek).

Przewaga gospodarzy była w tym meczu przygniatająca, mimo to spotkanie mogło się zakończyć remisem. W pierwszej połowie gracze z Węgrzc wypracowali sobie sześć sytuacji sam na sam, dwukrotnie po strzałach podopiecznych Michała Wiącka piłka trafiała w słupek. Urobek z tego był jednak mizerny, bowiem tylko raz Kubiakowi udało się pokonać bramkarza gości. Podopieczni Grzegorza Burmera atakowali rzadziej, ale także zdobyli bramkę, po strzale niezawodnego ostatnio Podoleckiego.

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Dla Węgrzc znów trafił Kubiak, ale nieskuteczność gospodarzy przyprawiała trenera i kibiców o ból głowy. Na kilka minut przed końcem przyjezdni wyprowadzili groźną kontrę i gdyby nie desperacka interwencja Turbasy, mecz mógł się zakończyć podziałem punktów. Po chwili piłkę do bramki skierował głową Rożek, pieczętując zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Goście potwierdzili, że są drużyną swojego boiska, na 36 zdobytych punktów aż 30 zdobyli na własnym terenie.

Michałowianka - Partyzant Dojazdów 4:1 (2:1)

Bramki: Sane 2, Jaworski, Łabędzki - Stachurski.

Michałowianka: Szcześniewski - Dębowski, Jabłoński, Jarosz, Soja, Nawrot, Jaworski (50 Rechemtiuk), Nosek (80 Żurek), Klęk (60 Jedrszczyk), Sane, Łabędzki.

Partyzant: Kolański - Kozik, Sado, Rutka, O. Rudziński, M. Rudziński, Stachurski, Kawula, Gruchała, Turczyk, Mikołajczyk.

Zespół lidera z Michałowic pewnie zmierza do klasy okręgowej. Podopieczni Krzysztofa Kroka mieli w tym meczu ogromną przewagę i powinni wygrać w bardziej okazałych rozmiarach. Największe brawa zebrał jednak lider Partyzanta Łukasz Stachurski, który kapitalnie przymierzył z 25 metrów, lokując piłkę pod poprzeczką. W zespole z Michałowic tradycyjnie najskuteczniejszym graczem był Karamo Sane, który oprócz dwóch strzelonych goli miał szereg okazji, aby podreperować jeszcze bardziej swój strzelecki dorobek.

W innych meczach: Niedźwiedź - Spartak Charsznica 2:2 (0:0), Lichocki, Broda - Dudziński, Cholewa; Czarni Grzegorzowice - Sokół Kocmyrzów 5:2 (2:1), dla Czarnych: Wesołowski 3, Korfel, Stawiarski; Spartak Wielkanoc Gołcza - Bibiczanka 0:1 (0:0), M. Kurczek; Strażak Goszcza - Orzeł Iwanowice 1:0 (1:0), Lech; Jastrzębiec Książ Wielki - Skała 1:3 (0:2), Kaźmierczyk - K. Gumula, A. Katarzyński, P. Srebnicki.

1.   Michałowianka   19   51   92-13

2.   Węgrzce   19   45   86-24

3.   Sokół   19   45   70-22

4.   Juvenia   19   36   55-31
  5.   Strażak   19   33   46-39

6.   Czarni   19   31   68-49

7.   Partyzant   19   22   44-67

8.   Orzeł   18   21   37-36