Klasa A Kraków, grupa III

(PAN)
Mecz drużyn z gminy Skawina rozpoczął się udanie dla gości. Gracze Rzozovii grali jak natchnieni i po 35 minutach prowadzili 3:0.

Wszystko na co pracowali podopieczni Roberta Radziszowskiego zaprzepaścili w ciągu 7 minut, w których gospodarze doprowadzili do wyrównania. W II połowie na boisku dominowali gospodarze.

Bohaterem derbów był Arkadiusz Czwartek, który zdobył 4 gole i jest aktualnie najlepszym strzelcem w lidze.

Iskra Krzęcin - Rzozovia 6:3 (3:3)

Bramki: Czwartek 4, K. Sekuła, Pijocha - Kurek, Skołyszewski, Kowalczyk.

Iskra: D. Sekuła - Skorus, K. Sekuła, Mariusz Grabiec, Świerkosz, Szwed (46 M. Chrostek), Żmuda, Pijocha (46 Ł. Sekuła), Rachwał (70 K. Chrostek), Nowak (85 Mateusz Grabiec), Czwartek.

Rzozovia: Hartabus - T. Folwarski (30 Wrzoszczyk), Wcisło, M. Folwarski, Kałat, Kurek, Skołyszewski (75 Nowaczyk), Trela,
Kolbusz, Kowalczyk, Niechaj (70 M. Sekuła).

Materiał oryginalny: Klasa A Kraków, grupa III - Gazeta Krakowska