Klasa A Olkusz

PAN
1-0 Bagiński 41, 2-0 Kępka 52, 3-0 Szmidt 75 (karny), 4-0 Bagiński 80. Sędziował k. Wdowik. Widzów 100.

Laskowianka - Prądnik Sułoszowa 4-0 (1-0)

Laskowianka: Grzywiński - Czerniak, Dąbek, Waszkiewicz, Semeniuk (60 Poczęsny), Bagiński, Radowiecki (80 R. Lech), Łaskawiec (86 Kuś), Szmidt, J. Lech, Kępka.
   Prądnik: Górka - Krawczyk, Gorajczyk, Piasny, S. Chmist, E. Chmist, Gardian, Nowak, Woszczek, Kijak, Pasternak.
   Goście mieli kłopoty ze skompletowaniem składu, zaczęli mecz w dziesiątkę, potem uzupełnili skład, ale na zmiany nie mogli już liczyć. Gospodarze wygrali mecz zasłużenie, choć rywal długo stawiał opór.
   W 41 minucie Łukasik zagrał z narożnika pola karnego i Bagiński uderzeniem głową zaskoczył Górkę. Siedem minut po przerwie Bagiński z Kępką rozmontowali obronę rywala i ten drugi zdobył drugą bramkę.
   Sporo pretensji do sędziego mieli goście o podyktowanie rzutu karnego, po którym Szmidt zdobył trzecią bramkę sprawiając, że losy meczu zostały przesądzone. Gości dobił jeszcze Bagiński, a szans na kolejne bramki nie wykorzystali Semeniuk i Kuś.

Spójnia Osiek - Przemsza Klucze 4-2 (2-0)

1-0 Szymczyk 4, 2-0 Szymczyk 10, 3-0 Szymczyk 47, 4-0 Bendek 62, 4-1 Karoń 67, 4-2 A. Barczyk 76. Sędziował Łukasz Jucha. Widzów 150.
   Spójnia: Pietrzyk - Latos, Sadzawicki, Kondek (60 Kulanty), Bendek, Kowal (46 Kordaszewski), Michał Mróz, Czarnota, Ziarno, Szymczyk (65 Wiernek), Chabinka (80 Stach).
   Przemsza: Haratym - Porcz (80 Głowacki), Jurczyk, Zynek, Wdowik, Gieszczyk, Pydych, M. Barczyk (50 Ziębiński), Musiał (60 Łaksa), A. Barczyk, Karoń.
   Szybko po centrze Kondka z rzutu rożnego i Szymczyk głową pokonał Haratyma. Po chwili Szymczyk po podaniu Czarnoty uderzył z woleja i piłka odbiwszy się od słupka wpadła dio siatki. Szansę na kontaktową bramkę miał Pydych, ale piłka nieznacznie minęła słupek, a A. Barczyk nie wykorzystał sytuacji sam na sam.
   Tuż po przerwie Kondek zagrał ślicznie do Szymczyka, który przesądził o losach meczu. Później po strzale Michał Mroza goście wybili piłkę z linii bramkowej.
   W 62 min po strzale głową Bendka i rykoszecie padł czwarty gol. W końcówce zaatakowali goście, najpierw Karoń wykorzystał sytuację sam na sam, a wynik ustalił A. Barczyk po solowej akcji i minięciu trzech rywali.
   Wydawało się, że goście mogą jeszcze odwrócić losy meczu, ale wkrótce po bramce A. Barczyka gospodarze opanowali przebieg wydarzeń na boisku i mogli strzelić kolejne bramki.
   Mecz jak na klasę A była świetnym widowiskiem, cała gama sytuacji bramkowych, sześć goli zadowoliło zebranych kibiców. Spójnia to główny kandydat do awansu do klasy okręgowej.
   Zespół gra nowocześnie, a mając w składzie dobrych, ogranych piłkarzy słusznie zajmuje pierwsze miejsce w lidze.
   Przemsza była momentami bezradna, ale też ma w swych szeregach gwiazdy, które nadal są groźne, ale zespół jako całość gra gorzej niż przed rokiem

Olkusz - Przebój II

Wolbrom 5-4 (4-0)

Bramki dla Olkusza: Banyś 2, Juszczyk, Przybyła, Posyłek.
   Olkusz: Biały - Duda, Goc, Pajęcki, Kocjan (70 Natkaniec), Jedynak, Banyś, Przybyła, Sobczyk (60 Głowacki), Juszczyk (46 Posyłek), Kurkowski.
   Niesamowity mecz, Olkusz do 60 minuty prowadził 4-0, by pozwolić sobie na doprowadzenie do remisu. W 90 minucie Posyłek zapewnił wygraną gospodarzom!

Przemsza Klucze - Przebój II Wolbrom 3-0 walkower

Dwa tygodnie temu goście nie przyjechali na mecz i Wydział Gier Podokręgu Olkusz zweryfikował zawody na korzyść Przemszy.
   Wielmożanka - Trzy Korony Żarnowiec 1-1 (1-0). Tokaj 35 - Lewanowski 70; Piliczanka - Pomorzanin 1-3 (0-2). Goncerz - Lupa, Piętka, P. Pierzchała; Promień Przeginia - Unia Jaroszowiec 2-2. Pauzował Strumyk Zarzecze.
1. Spójnia 9 25 36-6
2. Olkusz 9 22 34-12
3. Trzy Korony 10 21 22-10
4. Laskowianka 9 17 14-6
5. Przemsza 10 16 24-20
6. Pomorzanin 9 15 17-21
7. Unia 9 13 23-17
8. Prądnik 10 12 18-21