Ospel Wierbka - Przebój II Wolbrom 3-0 (0-0)

Bramki: Tkacz 2, A. Nowakowski.

Ospel: L. Ziaja - Dylewski, Nowak, J. Nowakowski, Słowikowski - Kurczek, Miąsko, A. Nowakowski, K. Ziaja - Bartos, (Mróz) P. Tkacz (Hordyn).

Przebój II: Szostak - Posełek, Haberka, Osmenda, M.Guzek - Kobylski, Kuczek, Piwowarski, Cupiał, G.Tabaka - P.Misztal.

Piłkarze z Wierbki odnotowali czwarte z rzędu zwycięstwo, a dla Pawła Tkacza ta jesień jest wyjątkowa, bo trafił do bramki rywala już po raz dziesiąty i jedenasty. Pierwsza połowa spotkania upłynęła pod znakiem lekkiej dominacji miejscowych, a najlepsze okazje bramkowe mieli Tkacz i Ziaja. W końcówce pierwszej połowy bramki dla Przeboju II mogli zdobyć Posełek i Misztal

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się od mocnego uderzenia miejscowych. W 48 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Tkacz i przepięknym strzałem umieścił piłkę w samym okienku. W 60 minucie gry powinno być 1-1, ale Tabaka przegrał pojedynek jeden na jeden z Leszkiem Ziają. 10 minut później P. Tkacz przebojem wdarł się w pole karne i uderzeniem czubkiem buta strzelił swoja 11. bramkę w tym sezonie. W 74 minucie powinno być 3-0, jednak Dawid Bartos z najbliższej odległości nie potrafił skierować piłki do siatki. Po chwili Tkacz został faulowany 20 metrów od bramki Przeboju. Do piłki podszedł Kamil Ziaja, co prawda bramkarz zdołał odbić futbolówkę po jego uderzeniu, lecz przy dobitce A. Nowakowskiego nie miał żadnych szans.

W innych meczach: Laskowianka - Wielmożanka 3-0, Bolesław Bukowno - Strumyk Zarzecze 1-0, Legion Bydlin - Bukowianka 0-4,Jura Łobzów - Centuria Chechło 2-2, Sokół Gołaczewy - Spójnia II Osiek 3-1, Prądnik Sułoszowa - Korony Żarnowiec 2-2

1. Bukowianka 7 18 23-12

2. Laskowianka 7 18 17-9

3. Sokół 7 16 17-9

4. Ospel 7 15 17-7

5. Bolesław 7 12 10-3

6. Legion 6 10 14-14

7. Jura 7 9 14-10

8. Wielmoża 7 9 7-13