Klasa B, grupa sądecka

RCZ
Stolarski 12, 0-2 Gałuszka 31, 1-2 Niemas 50, 2-2 Niemas 65, 3-2 Nowak 72, 4-2 Nowak 85. Widzów 100.

Zamczysko Marcinkowice - Sokół Stary Sącz 4-2 (0-2)

Zamczysko: Jeż - Wideł, Zwoliński, Nowak (70 Garbacz), Smajdor - Gawlik, Mróz, Lorek, Oleś - Potoczek, Niemas.
   Sokół: Czerpak - Bieniek (46 Bochenek), Bieryło, Jeleń (60 Sobonkiewicz), Tymczyszyn - Żabecki, Pogwizd, Sarota (70 Stanek), Marczyk - Stolarski, Gałuszka.
   Sensacja w Marcinkowicach - tak trzeba określić to, co się stało w Wielką Sobotę na obiekcie Zamczyska. Pierwsza połowa przebiegała zgodnie "z planem". Przewagę mieli przyjezdni, którzy w 12 min - po strzale Stolarskiego - objęli prowadzenie. Jeszcze w tej samej odsłonie Gałuszka strzelił drugą bramkę dla gości. Jednak nieoczekiwanie po przerwie miejscowi zdobyli aż cztery gole. Sporą "zasługę" w zwycięstwie Zamczyska miał bramkarz Sokoła, który bronił - pisząc delikatnie - pechowo. (RCZ)

Łomniczanka Łomnica Zdrój - KPT Nawojowa 4-1 (2-1)

S. Izworski 10, 1-1 Twardy 25, 2-1 Wnęk 41, 3-1 Dora 70, 4-1 Dora 82. Sędziował Przemysław Tokarczyk ze Starego Sącza. Żółta kartka S. Izworski. Widzów 60.
   Łomniczanka: Rusiniak - Kulig, Gumulak, Bołoz (65 Dziedzina), M. Izworski - Wąsowicz, Wnęk, Pulit (50 Zieliński), S. Izworski - Dora, T. Izworski.
   KPT: Lajdanowicz - A. Borek, Jarzębak, Twardy, Koszut - Janusz Borek, Jakub Borek, Dziaduła, T. Borek - Kwiecień, Nosal.
   Ozdobą spotkania była bramka Wnęka z 41 min. Wtedy to piłkarz Łomniczanki pięknym strzałem głową pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. Wcześniej padły już dwie bramki. Najpierw - za sprawą S. Izworskiego - gospodarze objęli prowadzenie, lecz wyrównał Twardy, zachowując najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu na polu karnym Łomniczanki. Po przerwie przewagę mieli miejscowi, którzy zdobyli jeszcze dwa gole i pewnie zainkasowali 3 punkty (RCZ)
   W pozostałych spotkaniach: Górka Szczereż - LKS Ubiad 2-4 (0-3), Ogniwo Piwniczna - Królovia Królowa Górna 3-2 (3-2), Galicja Nowy Sącz - Librantovia Librantowa 2-6 (1-3), Amator Paszyn - Zabełcze Nowy Sącz 1-1 (0-0).
**1. Sokół 12 31 46-9
2. Amator 12 27 31-13
3. Ogniwo 12 27 41-18
4. KPT 12 21 23-22
5. Królovia 12 15 28-22
6. Zabełcze 12 15 15-24
7. Librantov. 12 15 19-37
8. Galicja 12 14 24-27