Klasa B, grupa sądecka

Zuber: Hołyst (80 Długosz) - Ortyl, Kantor, M. Michalik, Pawlikowski (38 Mikulski) - S. Oleksy, Mosoń (70 Ciupek), Mikrut, Maciąg - Sowiżrał (70 K. Oleksy), Faron.

Zuber Krynica - Hart Tęgoborze 0-3 (0-2)

0-1 Stojak 30, 0-2 G. Olchawa 38, 0-3 G. Olchawa 65. Sedziował Antoni Ogórek z Nowego Sącza. Widzów 200.
 Hart: Wieczorek - Nowak, Wójcik, Fałowski, Bieniek (20 Gołąb) - Baran, M. Karkoszka, A. Karkoszka, G. Olchawa - P. Olchawa (65 Pabiś), Stojak (70 Ł. Karkoszka).
 Spore zainteresowanie wzbudził mecz w Krynicy. Goście nie dali szans ambitnej i młodej drużynie Zubera. Pierwsza bramka dla zespołu z Tęgoborza - zdobyta w 30 min po błędzie Kantora - ustawiła mecz. Wygrana Hartu była w pełni zasłużona.

(SM)

Nawoj Nawojowa - Librantovia Librantowa 3-1 (2-0)

1-0 J. Kulpa 20, 2-0 J. Kulpa 35, 3-0 Mirek 62, 3-1 Marcisz 65. Sędziował Przepiórko z Gorlic. Widzów 60.
 Nawoj: Pulit - Wojtyczko, D. Kulpa, P. Cabała, Pawłowski - Iwański (63 R. Cabała), T. Kulpa, Dobosz (55 Majocha), J. Kulpa - Borek (65 Lelito), Mirek (80 Waligora).
 Librantovia: Szczepaniak - Haraś, Marcisz (46 Wielocha), Mułka, S. Rosiek - Michalik, W. Rosiek, W. Ruchała, Nowak - Bąba, M. Ruchała.
 Od początku przewagę mieli miejscowi. Ale trzeba przyznać, że w pierwszej połowie spojenie uratowało gospodarzy od utraty gola. Honorowe trafienie dla Librantovii zdobył w II połowie z wolnego Marcisz.

(RCZ)

W pozostałych spotkaniach: Amator Paszyn - KPT Nawojowa 1-0 (1-0): Ł. Śliwiński; Galicja Nowy Sącz - Muszynka 6-3 (3-1): Wojciechowski 2, Toczek 2, Sekuła, K. Sobczyk - B. Majerski 2, P. Majerski; Ogniwo Piwniczna - Królovia Królowa Górna 3-0 (1-0): R. Bogaczyk, P. Bogaczyk, Toczek; Górka Szczereż - Zamczysko Marcinkowice 0-0; Zabełcze Nowy Sącz - Łomniczanka Łomnica Zdroj 3-4.