Klasa B, grupa sądecka

RCZ
Nawoj: Pulit - P. Cabała, D. Kulpa, Wojtyczko, Pawłowski (85 R. Cabała) - Iwański, Lelito, T. Kulpa, J. Kulpa - Mirek, Horowski (80 Majocha).

Nawoj Nawojowa - Galicja Nowy Sącz 6-3 (0-0)

1-0 Mirek 48, 2-0 Mirek 53, 3-0 Mirek 56, 4-0 T. Kulpa 67, 5-0 Mirek 71, 5-1 P. Miksztal 75, 6-1 Mirek 81, 6-2 Popardowski 83, 6-3 Cisoń 90. Sędziował Ryszard Szubryt z Nowego Sącza. Żółte kartki: Mirek - Sekuła. Widzów 60.
 Galicja: Biernacki - Kumor, Błaszczyk, Nowak (46 Galara), P. Miksztal - Kityński (60 Podsiadło), Sobczyk, Sekuła, Popardowski - T. Miksztal, Toczek (60 Cisoń).
 Od początku przewaga należała do gospodarzy, którzy jednak do przerwy grzeszyli nieskutecznością. W trakcie pauzy zdenerwowany tym Adam Mirek stwierdził, że w drugiej części meczu to on nie popuści i musi zdobyć gola. Swoją groębę spełnił i to jak!!! Na początek zaliczył klasyczny hat-trick, a póęniej zdobył jeszcze dwie bramki. W sumie 5 goli w jednym połowie to jest wspaniałe osiągnięcie.
 Co do gości, to również oni pod koniec I części spotkania mieli doskonałą okazję do strzelenia gola, ale po ich kontrze poprzeczka uratowała Nawoj od utraty gola. (RCZ)

Ogniwo Piwniczna - Muszynka 4-0 (2-0)

1-0 J. Weber 15, 2-0 R. Kulig 33, 3-0 J. Weber 55, 4-0 R. Kulig 78. Sędziował Wacław Gargula z Nowego Sącza. Żółta kartki: Czaja - G. Sopata, W. Strzelecki. Widzów 200.
 Ogniwo: Giurko - Toczek, Panczykowski, Czaja, M. Jurczyński (86 Malik) - Bogaczyk (60 R. Kulig), G. Jurczyński (75 Raczyński), R. Ściurka (70 T. Jurczyński), Weber - Mucha, M. Ściurka.
 Muszynka: Burdacki - Kieblesz, Majerski, Sopata, (70 Radzik) Jaśkiewicz - Ł. Gałęziowski, Nesterak (46 Cz. Gałęziowski), Rodak, Jurkowski - Strzelecki, R. Gałęziowski.
 W pierwszej połowie trwała wyrównana walka. Jednak to gospodarze zdobywali bramki.
 Po przerwie inicjatywę przejęli miejscowi. Na kilkanaście minut przed zakończeniem spotkania pięknym strzałem popisał się R. Kulig - zza 16 metrów przymierzył w lewy dolny róg bramki Muszynki.
  (RCZ)

W pozostałych spotkaniach: Zuber Krynica - Librantovia Librantowa 3-1 (2-0), Łomniczanka Łomnica Zdrój - Ubiad 8-2 (7-0), Amator Paszyn - Górka Szczereż 5-1 (2-1), Zamczysko Marcinkowice - Zabełcze Nowy Sącz 5-0 (3-0). Pauzowało KPT Nawojowa.