Klasa B, Oświęcim

paw
Brzeszcze II - Poręba 0-2 (0-2)

1-0 Drabczyk 25, 2-0 Heród 30.

Sędziował Artur Wesołowski z Oświęcimia. Żółte kartki: Zieliński, Tyrybon - Mrozik. Widzów 70.
   Brzeszcze II: Wąski - Bojczuk, Nowak, Potapa (Zieliński 30), Tyrybon - Błotko, Adamczyk, Siwiec (Bobiński 75), R. Pudełko - D. Pudełko (Machajski 46), Bujarek.
   Poręba: Ryś - Kolasa, Mrozik, Domasik, Szerc - Krawczyk, Drabczyk, Pilch, Nikliborc (Ostafin 78) - Heród (Grabecki 85), Steizer (Wanat 72).
   Fatalny stan boiska sprawił iż był to prawdziwy mecz walki. Prowadzenie dla gości uzyskał w 25 minucie Drabczyk wykazując najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu pod bramką Wąsika. Pięć minut później w podobnych okolicznościach wynik podwyższył Heród. Goście na drugą połowę mogli wyjść z jeszcze większa zaliczką jednak Pilch zmarnował rzut karny, podyktowany za faul na Heródzie. W drugiej połowie brzeszczanie nie byli w stanie się przebić przez szyki obronne gości i rezultat nie uległ zmianie.
(Paw)

Głębowice - Harmęże

1-5 (0-3)

0-1 Kościelniak 15, 0-2 Durczyk 28, 0-3 Głąb 44, 0-4 Głąb 70, 1-4 Wandor 80, 1-5 Głąb 89.
   Sędziował Piotr Gębczyk z Zatora. Widzów 50.
   Głębowice: Nowak - Zygmunt, Kasperek (Klimczyk 46), Brońka, Nowak - Szabla, Blarowski, Bizoń, Wandor - Brańka, Lipowiecki (Drabczyk 60).
   Harmęże: Foltyn - Gębala, Kastelik, Korczyk, S. Głąb - Durczyk (Puc 80), Lotawiec (Sękowski 70), Korbel, Rozmus (Machura 85) - Kościelniak, Jarnot.
   Już w 15 minucie goście objęli prowadzenie za sprawą Kościelniaka, który wykorzystał dośrodkowanie Durczyka. Chwilę później było już 2-0 tym razem autorem gola był Durczyk. Przed przerwą po indywidualnej akcji wynik podwyższył Szymon Głąb. Po przerwie nadal stroną atakującą byli goście. Dowodem tego był gol zdobyty w 70 minucie przez Kalila Głąba. Jedynego gola dla głębowiczan zdobył w 80 minucie Wandor po błędzie obrony gości. Wynik spotkania ustalił minutę przed końcem spotkania Kamil Głąb.
(Paw)
   Pozostałe wyniki: Łęki - Palczowice 0-4 (0-2), Chełmek - Bobrek 1-1 (1-0), Skidziń - Gorzów 2-0 (0-0), Przecieszyn - pauzował, Gorzów - pauzował.