Klasa okręgowa Kraków II. Prokocim lepszy od Bronowianki w zaległym meczu (13.04)

Pixabay
W zaległym spotkaniu w grupie II klasy okręgowej Kraków, rozegranym 13 kwietnia 2022, Prokocim wygrał na swoim stadionie 3:0 z Bronowianką.

Prokocim Kraków - Bronowianka Kraków 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Cebula 31, 2:0 Cebula 38 karny, 3:0 Bułat 70.
Prokocim: Sołtys - Stankiewicz, Wójcik, Łobodziński (75 Skałka), K. Sierant - Kil, Bułat, Rokosz (60 Nowak), Filarski, Zagaja (46 Kucabiński) - Cebula.
Bronowianka: Rzepecki - Skoczek, Czerw, J. Kowalczyk I (80 Mieszczak) - Kowalski, Sułecki, Syrda-Małodobry (55 Miśkowicz), Kowalówka, J. Kowalczyk II (75 Urbański) - Delekta, Gzyl.
Żółte kartki: Stankiewicz, Rokosz, Kucabiński, Wójcik - Sułecki, Syrda-Małodobry, Kowalówka.

Dla wicelidera był to pierwszy wiosenny mecz u siebie, inauguracja wypadła okazale. Przed przerwą dwa gole zdobył walczący o koronę króla strzelców Cebula: głową po centrze z lewej K. Sieranta i z karnego po faulu na Rokoszu. W II połowie wynik ustalił Bułat, który zamknął dośrodkowanie Kucabińskiego z rzutu rożnego.

Klasa okręgowa Kraków II. Najlepsi strzelcy po 16. kolejce s...

Zagrożeni spadkiem goście swoje okazje marnowali. M.in. tuż po stracie pierwszego gola groźnie strzelał J. Kowalczyk II, ale golkiper rywali obronił.