Konieczny na testach

PIET
SPARING IV-LIGOWCÓW. Wolania Wola Rzędzińska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-5 (2-2)

Bramki: Jasiak 16, 33 - Pacholarz 11, Wawryca 27, Ciećko 56, Wawrzusiszyn 65, Baran 79.
Wolania: Budzyński - Groński, Juszczyk, Roik - Drąg, Adamowski, Kozioł, Brożek, Kukuś - Jasiak, Gąsior oraz Konieczny, D. Czarnik, Tadel, Płuciennik, Malec, Goliński, Sołtys.
W kolejnym meczu kontrolnym, tym razem rozegranym na boisku w Pustyni, zespół Wolanii wysoko przegrał z III-ligową Tomasovią Tomaszów Lubelski. - Przeciwnik okazał się bardzo wymagający, tymczasem my zagraliśmy wyjątkowo słabo. Nasi zawodnicy wyraźnie ustępowali rywalom pod względem szybkościowym, natomiast błędy indywidualne, jakie popełniliśmy w drugiej połowie, zadecydowały o naszej porażce. Inna sprawa, że zespół z Tomaszowa zagrał na dwie jedenastki, w drugiej połowie przeciwnicy prezentowali się więc lepiej pod względem fizycznym, co też nie było bez znaczenia, mając na uwadze wynik końcowy - podkreślił trener Wolanii, Roman Ciochoń.
W zespole z Woli Rzędzińskiej testowany był pomocnik Paweł Konieczny, który ostatnio występował w Polanie Żabno. Mecz fatalnie zakończył się dla obrońcy Wolanii Wojciecha Roika, który już w 20. minucie gry musiał opuścić boisko z powodu urazu barku. - Po meczu Roik był w szpitalu w Dębicy, gdzie nastawiono mu bark i wrócił z nami do domu - poinformował szkoleniowiec Wolanii.
Najbliższy mecz kontrolny zespół Wolanii rozegra w środę z V-ligowym Polanem Żabno.