Kraków. Zwłoki 21-letniego studenta w akademiku Uniwersytetu Ekonomicznego "Fafik"

  • Dziennik Polski

Marcin Banasik

W niedzielę rodzina studenta zadzwoniła do akademika zaniepokojona tym, ze 21-latek nie przyjechał do domu na przerwę świąteczną. Po sprawdzeniu pokoju okazało się, że mężczyzna nie żyje. - Student został znaleziony martwy ok. godz. 16, na głowie miał założoną reklamówkę. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo - mówi Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

Według wstępnych ustaleń prokuratru 21-latek zmarł w niedzielę rano.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mimo iż mężczyzna miał foliowy worek założony na głowę i związane ręce, śledczy wykluczają udział osób trzecich w jego śmierci.
Policja skontaktowała się ze współlokatorem mężczyzny, którym jest student z Ukrainy. Potwierdził on, że jego kolega był w złym stanie psychicznym.

Przyczyny zgonu najprawdopodobniej wyjaśni sekcja zwłok.

Aktualnie funkcjonariusze policji kontaktują się z osobami, które miały kontakt za studentem w ostatnich chwilach życia.

 Małopolska Policja

Poszukiwani przez policję z Krakowa. Zobacz ich dane i zdjęc...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.12.2018, 12:13

Tak dobrze bawi się studentami wykorzystuję ich i niszczy lub szantażuje bo się mu sprzedali i pracowali dla niego . Jest Polakiem i mieszka w Krakowie . Jak zaginęła studentka z Salwatora chodził i zrywał ogłoszenia o jej zginięciu . Potrzebuje studentów bo pracują dla niego bo szukają kasy a on to im daje i do daje różne używki . Studenci pracowali w jego firmie są bardziej komunikatywni niż sam prezes firmy . Firma zarejesrtowana jest na inną osobę a wcześniej na jej meża bo prezes jest RECYDYWISTOM i do tego członkiem mafii narkotykowej . By zniszczyć życie młodych kochających się osób idzie i gwałci chłopaka a potem czeka jak jego żona i on sam popełni samobójstwo to go podnieca to zrobił w Krakowie 2010 r - gdy jeszcze był wieżieniu a został wysłany do prac społecznych i tam upatrzył sobie rodzinię i chęć zobaczenia przedstawienia . Skazany 2005 r w sądzie w Katowicach na portalach internetowych szuka studentów oferuje komórki ,perfumy ,kurtki ,nawet auto było jego szkoda że nie sprawdzono auta BMW EPD 3*W* . Teraz jak widać chce pokazać że zakłada rodzinę z homo zrobił się hetero . Mam nadzieję że pan z ul Chmieleniec Kraków będzie wkrótce aresztowany -oczywiście ma kilka nieruchomości wszystkie zarobione z przestępctw nigdy dnia nie pracował ten 36 latek teraz upodobał sobie Krzeszowice bo myśli że go tam nikt nie rozpozna dziewczyny matka widząc auto i tyle nieruchomości oraz jedynaka bo ma tylko matkę a co sam jej zrobił cudem przeżyła .Dziewczyny matka je mu z ręki a nie idzie do REJESTRU Osób skazanych i sprawdzić kim jest ten człowiek . więcej to tylko C.B.Ś. i dobrze sprawdzić go i szukać nie zapominając że ma kilku pomocników .Pytanie : Co lub kogo sprzedawał on swojemu … Valentinowi z Bułgarii .Bo w Krakowie sam oddawał siebie po wyjściu z Ruszczy 2011 sportowcowi i artyście mieszkającym wówczas w Krakowie bo wiedział że to gej i zrobił mu sesje zdjęciowe do założonego sklepu internetowego . To wszystko .

26.12.2018, 09:54

Zabij się.

26.12.2018, 09:53

Zabij się.

26.12.2018, 09:14

Psi nierząd "dobrej zmiany" wpuścił do Polski setki tysięcy Ukraińców ale nadal mydli nam oczy, że nie przyjmuje imigrantów. Obłuda!

26.12.2018, 00:16

Tez mi sie to samobójstwo wydało podejrzane ale poczytajcie sobie prace naukowe na temat śmierci przez uduszenie workiem foliowym. 90% takich zgonów to samobójstwa a reszta to niefortunne przypadki. To niebolesny i prosty sposób na skończenie ze soba. Zdarzały sie tez przypadki kiedy samobójca zawiązywał sobie ręce opaską samozaciskową. Tu mogło być tak samo, jak juz postanowił ze soba skończyć to zadbał o powodzenie akcji...

25.12.2018, 14:27

w NIEK TURych POnaD 80% POgłOWIA WOSHODNAJA DZICZ CZYLI NOWE ELYTY POlSZY PO CCCP

25.12.2018, 11:07

Czemu taki idiotyczny wniosek ????????????/ z psychiatryka piszesz?

25.12.2018, 08:01

W Krakowie jest tego ba....dziewia ukrains....kiego tyśiące .To jakaś niedorzeczna sprawa .

25.12.2018, 00:31

Mataczy, nie naiwnie.

24.12.2018, 19:15

Policja wykluczyła udział osób trzecich, ponieważ sublokatorem denata jest syn ukraińskiego dyplomaty.

24.12.2018, 13:19

O, Banasik się ocknął i uzupełnił informacje.
Myślę, że za chwilę Ukr zezna, że kolega potknął się o próg wracając z zakupów, tak niefortunnie, że reklamówka owinęła mu się wokół głowy a sznurek na pranie, który był w reklamówce przypadkowo zawiązał mu się na rękach. A policja uzna te wyjaśnienia za wiarygodne, bo przecież z góry wykluczyli udział osób trzecich.
Pieprzona poprawność polityczna.

24.12.2018, 12:55

Wypieprzaj stąd rezunie

24.12.2018, 12:55

Wypieprzaj stąd rezunie

24.12.2018, 12:52

Pieprzone dzikusy, gdzie się pojawią to tylko problemy. Wpuszcza się ich tu tysiącami, bez jakiejkolwiek weryfikacji pod płaszczykiem braku rąk do pracy. Panoszą się tu, nie szanują nikogo, robią co chcą. Ponadto w ogóle nie kryją się ze swoimi faszystowskimi poglądami.

24.12.2018, 12:42

Z Polakami coraz gorzej , wszyscy źli , nawet inny Polak , tylko oni najswietsi , nieskazitelni , samo dobro. Zastanawia mnie czy ten kretynizm wynika z wychowania czynzakompleksienia

24.12.2018, 11:38

jak nic powinieneś się udać do psychiatry, bo z tobą źle - mania prześladowcza, fiksacja ...

24.12.2018, 11:35

zejdź na ziemię człowieku - chłopaka zamordowano jak nic, a ty sobie żarty stroisz. Twój komentarz delikatnie to ujm ując niestosowny

24.12.2018, 11:31

Jaki pseudonim miał twój dziadziuś w UPA rezuński pomiocie pozostały po Akcji Wisła ???

24.12.2018, 11:29

Dobrze się czujesz ? Gość niby popełnił samobójstwo zakładając sobie samemu foliowy worek na głowę i zaciskając go rękoma związanymi z tyłu ???

24.12.2018, 10:25

Ubolewam, młoda psychika nie wytrzymała stresu adaptacji i konfrontacji środowiskowej. Niestety miałem przypadki tragicznych zgonów samobójczych (skoki z dachu akademika) lub post narkotycznych, zarówno chłopaków jak i dziewcząt. Rodzice wysyłając dzieci na studia, bądźcie czujni non stop, nie lekceważcie zmiany nastroju dzieci, euforii lub depresji …..

24.12.2018, 09:59

Dlaczego inne media podają info o związanych rękach oraz o tym, że współlokatorem denata był Ukr, a Gazeta Krakowska nie wspomina o tym ani słowem?

24.12.2018, 07:11

umieją bawić

24.12.2018, 03:46

Same ruskie trolle. Nawet dośpiewały rzekomą informację o "związanych rękach". Orderu Lenina to nie dostaniecie, ale może pozwolą wam liznąć dupę Putinowi.

24.12.2018, 03:32

Policjanci to tez ludzie I sie boja. Ilu juz policjantow popelnilo samobojstwo gdy wykryli bandytow.

24.12.2018, 02:03

C w e l e n i e czy zabawa z dominą?