MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Księżniczka Elizabeth Lubomirska - tak żyje na co dzień. Oto najmłodsze dziecko Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego

Iwona Góralczyk
Iwona Góralczyk
Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński ma troje dzieci z dwóch związków. Ostatnio coraz więcej widać w mediach jego najmłodszą, kilkuletnią córkę Elisabeth. Dziewczynka jeździ z rodzicami na ważne uroczystości. Zobaczcie, jakie luksusowe życie wiedzie księżniczka Elizabeth, dziecko małżeństwa polskich arystokratów, księcia Jana i hrabianki Heleny >>>
Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński ma troje dzieci z dwóch związków. Ostatnio coraz więcej widać w mediach jego najmłodszą, kilkuletnią córkę Elisabeth. Dziewczynka jeździ z rodzicami na ważne uroczystości. Zobaczcie, jakie luksusowe życie wiedzie księżniczka Elizabeth, dziecko małżeństwa polskich arystokratów, księcia Jana i hrabianki Heleny >>>AKPA
Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński znany jest jako "polski royal". Przez lata był związany z najbogatszą Polką, Dominiką Kulczyk, z którą doczekał się dwojga dzieci: Jeremiego i Weroniki. Obecnie jego wybranką serca i żoną jest hrabianka Helena Mańkowska, z którą również ma córkę, księżniczkę Elisabeth. Dziewczynka od najmłodszych lat wprowadzana jest na salony, jeździ z rodzicami na ważne uroczystości. Zobaczcie, jak teraz wygląda dziecko małżeństwa arystokratów Lubomirskich-Lanckorońskich. Zdjęcia pokazujemy w galerii.

Spis treści

Jeremi i Weronika - dzieci księcia Jana i Weroniki Kulczyk

Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, określany jako "polski royal", ma troje dzieci z dwóch związków.

Najstarszy, 20-letni Jeremi, to student prestiżowej, londyńskiej uczelni. Syn Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego i Dominiki Kulczyk, byłej żony, wprowadzany jest w świat rodzinnego biznesu. Ojciec nie kryje z niego dumy. Na łamach Faktu tak powiedział o pierworodnym:

"Już teraz wdrażany jest w sprawy biznesu oraz Fundacji Książąt Lubomirskich. (...) Poważnie traktuje też swoje rodzinne obowiązki. Jestem szczęśliwy, że nie muszę go do tego namawiać".

16-letnia Weronika to także oczko w głowie rodziców, Jana i Dominiki. Choć Lubomirski i Kulczyk dawno już nie są razem, dbają o staranne wykształcenie i wychowanie swojej nastoletniej córki.

Elizabeth - córka księcia Jana i hrabianki Heleny Lubomirskich

Ostatnio w mediach coraz więcej jest małej Elizabeth, córki księcia Jana i hrabianki Heleny.

Księżniczka Elizabeth przyszła na świat w październiku 2020 r. Będzie więc miała pod koniec tego roku cztery latka.

Mała Elizabeth towarzyszy rodzicom podczas rozmaitych wydarzeń. Była obecna, gdy książę Jan Lubomirski-Lanckoroński został zaproszony wraz z małżonką Heleną z Mańkowskich Lubomirską na przyjęcie koronacyjne w pałacu Buckingham z udziałem króla Karola III i królowej Kamili.

Ostatnio widziano także małą Elizabeth na rozpoczęciu sezonu na warszawskim torze wyścigowym na Służewcu.

Tak luksusowo żyje kilkuletnia księżniczka Elizabeth Lubomirska - ZDJĘCIA

Zobaczcie, jak wygląda niespełna 4-letnia księżniczka Elizabeth, owoc miłości księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego i jego żony hrabianki Heleny.

Zdjęcia dziewczynki z rodzicami, a także rodzeństwem Jeremim i Weroniką pokazujemy w naszej galerii:

Kim jest książę Jan Lubomirski-Lanckoroński

Urodził się 22 marca 1978 roku w Krakowie. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po aplikacji został radcą prawnym.

Naukę kontynuował za granicą, w Londynie i Barcelonie. Płynnie zna języki niemiecki, angielski, włoski, francuski i rosyjski.

Od wielu lat zajmuje się działalnością developerską w ścisłych centrach największych polskich miast, jest prezesem Grupy Landeskrone. Największe inwestycje prowadzi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

W działalności biznesowej jego wzorem jest brat pradziadka - książę Stanisław Lubomirski - międzywojenny przedsiębiorca, przemysłowiec i finansista, prezes Centralnego Związku Polskiego Przemysłu, Górnictwa, Handlu i Finansów "Lewiatan", założyciel pierwszej polskiej fabryki samolotów, zarządca banków, hut i kopalń.

Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński w latach 2001–2013 był mężem Dominiki Kulczyk, najbogatszej Polki, dziedziczki majątku po swoim ojcu Janie Kulczyku. Książę i jego była żona mają dwoje dzieci, Jeremiego i Weronikę.

Obecnie, od 28 sierpnia 2000 roku, książę Jan jest w związku małżeńskim z hrabianką Heleną z domu Mańkowską, prawnuczką Adama Stadnickiego herbu Szreniawa, dziedziczką pienińskiego uzdrowiska w Szczawnicy. Mają córkę Elizabeth, która w październiku 2024 roku skończy 4 lata.

od 12 lat
Wideo

Psycholog odpowiada: Czy wakacyjny romans to dobra rzecz?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Księżniczka Elizabeth Lubomirska - tak żyje na co dzień. Oto najmłodsze dziecko Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego - Gazeta Pomorska

Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski