KTH pomoże Podhalu?

(AS)
Hokej. Po przerwie ligowej zespół 1928 KTH Krynica rozegra dzisiaj mecz w ramach 42. kolejki ekstraklasy – w Bytomiu z Polonią.

Kryniczanie nie mają dobrych wspomnień z ostatniego meczu ligowego z MMKS Podhale Nowy Targ, przegrali go w Krynicy wyraźnie 1:6.

Chcieliśmy powalczyć z „Szarotkami”, może nawet pokusić się o punkty, ale w naszej grze było za mało determinacji było za dużo prostych błędów, co skwapliwie wykorzystał rywal i mocno pokarał nas w trzeciej tercji – _mówi trener 1928 KTH Robert Błażowski. – _Chłopcy, jeśli myślą o dobrym wyniku w Bytomiu, muszą zostawić serce na lodzie. Wiem, że na naszą pomoc liczą w Nowym Targu, bo w razie naszej wygranej Podhale będzie miało szansę przegonić Polonię i zakwalifikować się do __czołowej ósemki – dodaje.

W KTH nikt nie jest kontuzjowany. Trener Błażowski liczy na dobrą dyspozycję rosyjskiego bramkarza Antona Janina, który jest liderem zespołu.