Kuszczak na zero

FIL
MANCHESTER UNITED. Tomasz Kuszczak zagrał 45 minut w bramce Manchesteru United, który w Kuala Lumpur wygrał z reprezentacją Malezji 2-0.

Był to rewanżowy mecz obu drużyn (pierwszy także wygrał MU 3-2). Wcześniej nie był on planowany, ale z powodu zamachów bombowych w Indonezji "Czerwone Diabły" nie poleciały do Dżakarty i przystały na propozycję rozegrania rewanżu z Malezją. Przed meczem chwilą ciszy uczczono pamięć zamachów w Dżakarcie.
Mistrzowie Anglii przez cały czas mieli przewagę. Prowadzenie uzyskał niepilnowany Federico Macheda, a 2 minuty później wynik podwyższył strzałem z 5 metrów Michael Owen (to jego drugi gol w drugim występie w barwach MU), który potem trafił jeszcze w słupek. Goście przeważali także po zmianie stron. W ich bramce stał wtedy Kuszczak, który po przerwie zmienił Bena Fostera. Polak nie miał zbyt wiele pracy, ale dobrze spisał się w końcówce spotkania, broniąc strzał rywali.