Małopolska liga juniorów

PAN
Unia Tarnów - Cracovia 2-1 (0-0)

1-0 Konieczny (z karnego) 55, 2-0 Konieczny 63, 2-1 M. Stępiński (z karnego) 68. Sędziował Paweł Folwarski z Rokicin Podhalańskich. Widzów 30.
   Unia: Jewuła - Rzeszutko, Cierpich, Kubala, Tadel - Konieczny, Wegrzyn, Bibro (81 Ziomek), Bogusz - Wałaszek (70 Pacura), Rodak (85 Niewola).
   Cracovia: Gliwa - Guzik, D. Stępiński, Pompa, Mistarz - Gudz, Bogucki, M. Stępiński, Karamon (69 Nowak) - Dąbrowski (84 Dobroch), Kubal.
   W I połowie najciekawiej było w 38 min. Najpierw po wrzutce z prawej strony Bogusza, Gliwa wypuścił piłkę z rąk, ale zdołał ją wybić, chwilę później ten pierwszy niecelnie uderzył z kilku metrów. Na gola czekać trzeba było do 55 min. W niegroźnej sytuacji Karamon sfaulował w polu karnym Koniecznego, a sam poszkodowany wykorzystał "jedenastkę". Osiem minut później Konieczny spożytkował wrzutkę Rodaka i strzałem w "długi" róg podwyższył na 2-0. Wynik meczu ustalił w 68 min M. Stępiński, pokonując Jewułę uderzeniem z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką Tadela. (STM)
   W innych meczach:**Garbarnia - Limanovia 3-0 walkower; Hutnik - Wisła 1-2 (1-2), Jarosz - Jasik, Wojceszyński (karny).
14. Limanovia 22 14 19-83

Juniorzy młodsi: **Unia Tarnów - Cracovia 1-5, Garbarnia - Limanovia 3-0, Hutnik - Wisła 1-1.
1. Cracovia 21 59 87-6
2. Wisła 22 57 108-10
3. Sandecja 22 46 56-22
4. Unia O. 20 42 64-24
5. Hutnik 21 32 56-30
6. Okocimski 22 31 34-41
7. Garbarnia 21 27 37-39
8. Glinik 22 27 41-44