MKS Trzebinia-Siersza II - Tempo Płaza 1-1 (0-0)
1-0 Wielonek 60, 1-1 Bogusz 73.
Trzebinia II: Dobranowski (46 Wilk) - P. Bała, Wind, Wicher, Rokita - Wielonek, Grzesiakowski (60 Kocot), Rogalski, Ziarnik - Augustynek, M. Bała.
Tempo: J. Budnik - Mikołajczyk, Niedbała, K. Budnik, Urban - Domagała, Bryłka, Ziach, Bogusz - Pieprzyca, Głodek.
Mecz stał na niezłym poziomie, obie drużyny preferują futbol techniczny, nie brakowało składnych akcji i ładnych bramek. W 60 minucie po dosrodkowaniu ze skrzydła Wielonek uderzył z pierwszej piłki i po koźle wpadła ona do bramki. Wyrównał Bogusz, który po centrze Ziacha zaskoczył bramkarza uderzeniem głową.

Zdaniem trenerów

Stanisław Opach (Trzebinia II):

- Mecz był wyrównany i remis nie krzywdzi żadnej ze stron. Winę za utratę gola ponosi nasz bramkarz, nie wiem jak przepuścił te piłkę do bramki.

Krzysztof Urban (Tempo):

- Cieszymy się z tego remisu, bo graliśmy gołą jedenastką i na terenie utytułowanego rywala. Podnieśliśmy się przegrywając 0-1 i mam nadzieję, że to będzie początek naszej dobrej passy.
Unia Kwaczała - Ruch Młoszowa 0-3 (0-1)
0-1 Petka 80, 0-2 Gaj 84, 0-3 Tomasik 87.
Unia: Maj - Pierzynka, M. Paw, Taborski, Stanek - Jarczyk, Kapusta, T. Paw, Miziołek (70 Dębski) - Bachowski, Rychlik.
Ruch: Hudzik - R. Białka, Bartyzel, Pytlowski, Brzóska - Baudler (75 Tomasik), Gaj, Grabski, Niewiedział - Kowalski, Petka.
Gracze Ruchu wygrali czwarty mecz z rzędu, a zarazem siódmy w bieżącej rundzie tracąc najmniej bramek ze wszystkich drużyn. Pierwsza połowa to wyrównana walka obu zespołów, druga odbywała się pod dyktando Ruchu. Gospodarze przegrali kolejny mecz, nie będąc wcale ekipą piłkarsko gorszą, ale znów zawodziła skuteczność. W 5 min sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kowalski, w odpowiedzi piłka po strzale Rychlika nieznacznie minęła słupek. Na uderzenie Gaja miejscowi odpowiedzieli sytuacją, po której znakomicie interweniował Hudzik. W 30 min lider Ruchu Petka lobował Maja, ale ten z trudem sparował piłkę. W 42 min po akcji Niewiedziała i dośrodkowaniu Baudler wypalił nad poprzeczką. Ten sam piłkarz rozpoczął strzelanie po zmianie stron. Z wolnego próbował Bartyzel, ale minimalnie spudłował. Przewaga graczy z Młoszowej cały czas rosła i w 80 minucie Petka w sytuacji sam na sam pokonał Maja. Dla graczy Unii mecz się zakończył, bo ile razy można przegrywać i przyjmować to z godnością. W 84 minucie po akcji Petki Gaj podwyższył rezultat, a wynik ustalił Tomasik.
Tęcza Tenczynek - Start Kamień 2-1 (0-1)
Bramki dla Teczy Sudoł 76, 87.
Tęcza: K. Knapik - L. Nowotarski, Ł. Izdebski, M. Mędrecki, D. Wosik, R. Filar, J. Kot, K. Czak (83 G. Stala), M. Izdebski, P. Kuciel (58 R Sudoł), P. Pałka (89 G. Izdebski).
Po czterech porażkach z rzędu zespół z Tenczynka pokonał zespół z Kamienia w derbach powiatu krakowskiego. Losy zawodów, w których długo dominowali goście odmienił prezes klubu Robert Sudoł, który po godzinie gry pojawił się na boisku. Goście zdobyli gola po strzale przewrotką jednego z zawodników Startu. W drugiej połowie gracze Tęczy robili wszystko, aby wygrać. W 76 minucie po centrze ze skrzydła piłkę w polu karnym opanował Sudoł i uderzył nie do obrony. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 87 minucie oddając skuteczny strzał z około 18 metrów.
W**innych meczach:** Korona Lgota - Żarki 1-1, Alwernia II - Dulowa 6-2, Wolanka Wola Filipowska - Zagórzanka 1-2, Orzeł II Balin - Regulice 0-3.

Klasa B Chrzanów
Kościelec Chrzanów - Ruch II Młoszowa 3-1, Promyk Bolęcin - Wisła Jankowice 1-1, Arka Babice - Błyskawica Myślachowice 4-4, Nadwiślan Rusocice - Zryw Kąty 2-2, Victoria Zalas - Korona Mętków 4-2.

Klasa C Chrzanów
Promyk II Bolęcin - Salwator Trzebinia 2-1, Błyskawica II Myślachowice - Polonia Luszowice 0-1, Wolanka II Wola Filipowska - Sankowia 2-1, Pogorzanka - Płoki 4-0.

Trampkarze Chrzanów
Starsi: Żarki - Alwernia 6-0, Nadwiślanka Okleśna - Victoria Zalas 5-0, Górzanka Nawojowa Góra - Lew Olszyny 3-2.

4-31

Młodsi: Tęcza - Wisła 5-1, Lew - Tęcza 1-0.

Małopolska liga trampkarzy
Starsi: Unia Tarnów - Wisła 1-3, Trzebinia - Glinik 1-0, Sandecja Nowy Sącz - Okocimski 7-0, Bochnia - Limanovia 3-1.

5-28

Młodsi: Unia Tarnów - Wisła 0-3, Bochnia - Limanovia 4-1.

Emocje w Laskach

Laskowianka - Strumyk Zarzecze 1-2 (1-0)
1-0 Bagiński 43, 1-1 Dolezy 47, 1-2 A. Banyś 48.
Sędziował Jaworski. Widzów 200.
Laskowianka: Kantoch - Kurzawa (55 Waszkiewicz), Kowalczyk, Lisowski, K. Poczęsny, M. Poczęsny, Bagiński, Chobgarski, Nalepa, Kuś (60 Probierz), Radowiecki (80 Dąbek).
Strumyk: Gorgoń - Nocoń, Barczyk, Kowalski, Szatan, Bednarek, Mizia, K. Banyś, Dolezy, Misztal, A. Banyś.
Piłkarze Laskowianki i Strumyka stworzyli widowisko niezłej jakości, które zakończyło się zaskakującym zwycięstwem gości. Zespół z Zarzecza pognębił faworyta zdobywajc tuż po przerwie dwa gole. Przez pozostałą część meczu inicjatywa należała do graczy z Lasek, ale piłkarze tej drużyny zawodzili strzelecko pod bramką rywala. Oddać trzeba Strumykowi, że gola mógł zdobyć wcześniej, ale jeden z graczy tej ekipy nie wykorzystał rzutu karnego. Dla miejscowych w pierwszej połowie najlepsze okazje mieli Kuś i Nalepa. W 43 min po ładnej akcji gola zdobył Bagiński, a po przerwie, mimo okazji, które mieli Nalepa i Dąbek, wynik był korzystny dla gości.
Spójnia II Osiek - Piliczanka 3-2 (1-1)
Bramki dla Spójni II: Wdowik, Kordaszewski, gol samobójczy.
Spójnia II: Ziarno - Maciej Mróz, Brodziak (70 Tracz), Czarnota, Wdowik, Kordaszewski, Michał Mróz, Krzywdziński (46 Szwagrzyk), Łaksa, Tomeczek (66 Kubiczek), Grabowski (75 Prasowski).
Bardzo ciekawe widowisko stworzyły obie drużyny. Goście nie przestraszyli się rywala, który wystąpił w silnym składzie wzmocnionym graczami z kadry pierwszej drużyny. Gracze Piliczanki zaczęli bez respektu i w 6 minucie Ziarno zapobiegł najgorszemu. W odpowiedzi uderzał Kordaszewski, Michał Mróz i Tomeczek, ale minimalnie chybiali lub dobrze bronił golkiper z Pilicy. Od 30 minuty zaznaczyła się przewaga gości, ale Ziarno wyszedł obronną ręką z sytuacji sam na sam i skapitulował dopiero kilka minut później. W 42 minucie Wdowik z rzutu karnego (faul na Tomeczku) doprowadził do remisu. Po przerwie znów na prowadzenie wyszli goście i znów szybko Kordaszewski popisał się uderzeniem z pierwszej piłki i był remis. W 60 minucie boisko opuścić musiał bramkarz Spójni i Ziarno, który musiał ratować się faulem poza polem karnym. Mecz zrobił się bardzo ciekawy i w 86 minucie po akcji i zagraniu Prasowskiego jeden z graczy Piliczanki skierował piłkę do własnej bramki.
W**innych meczach:** Wielmożanka - Przemsza Klucze 2-2, Promień Przeginia - Sokół Gołaczewy 2-1, Pomorzanin Olkusz - Jutrzenka Ostrężnica 3-1, Ospel Wierbka - Trzy Korony Żarnowiec 1-1, Legion Bydlin - Prądnik Sułoszowa 2-1.